آسایش و ایمنی

کروز کنترل

برخی مواقع پای شما هم نیاز به استراحت دارد! سیستم کروز به کار رفته در X1 به شما کمک می‌کند تا رانندگی راحت‌تر و کم دغدغه‌تری را تجربه کنید و بتوانید برای مدت بیشتری پشت فرمان بنشینید. در سرعت‌های بیشتر از 30 کیلومتر بر ساعت، راننده می‌تواند سرعت مطلوب خود را انتخاب کرده و تنها به وسیله فشردن یک دکمه که در کنار غربیلک فرمان تعبیه شده است سیستم را فعال کند. علاوه بر این این، سامانه در صورت لوزم با فشردن پدال گاز یا ترمز از کار می­افتد و حافظه به کار رفته در آن تنظیمات مذکور را ذخیره می‌کند. 

ایمنی پیشگیرانه (فعال)

پیشگیری بهتر از درمان است! بهترین روش برای جلوگیری از صدمات و خسارات وارد شده به خودرو در طول تصادفات سهمگین پیشگیری از رخ دادن آنهاست. سیستم های به کار رفته در X1 به دستیابی به این مهم، کمک شایان ذکری می‌کنند.

مجموعه این سیستم ها به راننده کمک می‌کنند تا بتواند در مواقع حساس خودرو را بهتر کنترل کند. تنظیمات پیشرانه، سیستم تعلیق و ترمزهای خودرو در کنار تایرهای RunFlat که می‌توانند بیش از 250 کیلومتر پس از پنجری، خودرو را همراهی کنند از جمله مهمترین این موارد هستند.

ایمنی فعال‌شونده (غیرفعال)

تمامی سرنشینان خودرو در صورت نیاز باید بتوانند در مقابل تصادفات و حوادث به خوبی حفاظت شوند. ساختار سازه‌ای خودرو به گونه ای طراحی شده است که حفاظت از کابین خودرو به خوبی صورت گیرد. علاوه بر این در صورت تغییر شکل این بخش از خودرو، نوع این تغییر شکل‌ها و خم‌های ایجاد شده طوری باشد که به سرنشینان صدمه وارد نشود. کیسه‌های هوای پیشرفته‌ای برای کمک بیشتر به حفاظت سرنشینان در نظر گرفته شده‌اند. همه این موارد به راحتی و ایمنی بیشتر سرنشینان و ایجاد حس آرامش و امنیت کمک می‌کند.