فرصتی محدود برای آنچه که تکرار نمی شود.

  آغاز فروش BMW سری 3 مدل 2018.

  فرصتی محدود برای آنچه که تکرار نمی شود.

  آغاز فروش BMW سری 3 مدل 2018.

  عنوان Landing page

  متن کوتاه توضیحات

  شرایط فروش استثنایی BMW 530i 2018

  پرشیا خودرو از امروز عرضه خودروهای BMW 530i 2018 را آغاز کرده است. BMW 530i 2018 در 8 تیپ مختلف از لحاظ سطح آپشن ها به دوستداران فن آوری آینده خودرو ارائه می شود. BMW 530i ایمن ترین سدان دنیا در سال 2017 و کاندیدای بهترین خودرو سال جهان است. برای رفاه حال علاقه مندان به این برند اصیل آلمانی و تکونولوژی برتر آن ،پرشیاخودرو خودروهای BMW 530i 2018 را با اقساط 6 و 12 ماهه با پیش پرداخت 50 درصد به فروش می رساند. تحویل خودروها 30 روز کاری می باشد.

  با توجه به تعداد محدود خودروها، جهت اطلاع از شرایط فروش و آدرس نمایندگی های پرشیاخودرو در سرتاسر کشور به منوی شرایط فروش و نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید.

  فرم ثبت نام.

  فرم ثبت نام.

  در این صفحه می توانید علاوه بر مشاهده اطلاعات تماس شرکت پرشیاخودرو، فرم تماس را به منظور ثبت نام پر نمایید تا کارشناسان واحد فروش با شما تماس بگیرند.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و جهت خرید خودرو به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  اطلاعات خودروهای BMW.

  اطلاعات خودروهای BMW.

  با مراجعه به این صفحه می توانید همه خودروهای BMW در ایران را مشاهده نموده و مشخصات فنی، قابلیت ها و ویژگی ها، خدمات و پشتیبانی، مدل ها و امکانات و ... آن ها را مطالعه کنید.
  لیست قیمت و شرایط فروش.

  لیست قیمت و شرایط فروش.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست قیمت خودروهای BMW و شرایط فروش نقدی و اقساطی را مشاهده نمایید و همچنین بسته های ویژه جشنواره فروش و تیپ بندی خودروها را مطالعه کنید.
  Please select your language