فروش ویژه به مناسبت آغاز فصل پاییز.

  شرایط فروش جدید خودروهای BMW.

  فروش ویژه به مناسبت آغاز فصل پاییز.

  شرایط فروش جدید خودروهای BMW.

  شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای نو BMW را با قیمت های جدید و رقابتی اعلام کرد. این شرایط فروش که به مدت محدود برگزار می شود در نوع خود بی سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می توانند تنها با 50% پیش پرداخت و اقساط 12 ماهه بدون بهره خودروهای 218i اکتیوتورر، 220i و 230i کانورتیبل و X1 xDrive25i را به صورت تحویل فوری خریداری نمایند. خودروهای مورد نظر در شرایط فروش ویژه آغاز پاییز، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی پرشیاخودرو بوده که به همراه 2 سال سرویس BSI+ می باشد.

   

  همچنین علاقه مندان می توانند مدل های 320i و 330i سدان را نیز با 50% پیش پرداخت و اقساط 6 تا 12 ماهه به صورت تحویل فوری خریداری نمایند. مدل های مورد نظر نیز از گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر به همراه 2 سال سرویس BSI+ بهره مند هستند.

   

  در این جشنواره فروش ویژه که در نمایندگی های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکین خودروهای BMW و MINI نیز می توانند خودروی کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودروی نو BMW با همان شرایط استثنایی (و حداقل سود) تحویل بگیرند. به لطف امکان تعویض خودروی کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیاخودرو، BMW و MINI سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می توانند اقدام به خرید خودروی جدید خود کنند.

  تماس با ما.

  تماس با ما.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن دفتر مرکزی پرشیاخودرو 0214591 تماس بگیرید تا کارشناسان واحد مربوطه راهنمایی های لازم را ارائه دهند.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  لیست قیمت و شرایط فروش.

  لیست قیمت و شرایط فروش.

  به منظور مشاهده لیست قیمت خودروهای نو BMW و شرایط فروش آن ها در جشنواره فروش ویژه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.
  Please select your language