فروش تابستانی خودروهای BMW با شرایط بی سابقه.

  BMW کارکرده خود را بدهید، BMW نو با شرایط استثنایی از پرشیاخودرو تحویل بگیرید.

  فروش تابستانی خودروهای BMW با شرایط بی سابقه.

  BMW کارکرده خود را بدهید، BMW نو با شرایط استثنایی از پرشیاخودرو تحویل بگیرید.

  شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای نو BMW را اعلام کرد. این شرایط فروش که تحت عنوان فروش تابستانی پرشیاخودرو در مدت محدود برگزار می شود در نوع خود بی سابقه است. مشتریان می توانند تنها با 30% پیش پرداخت و اقساط تا 48 ماه خودروهای 218i اکتیوتورر، 320i سدان و 530i سدان را به صورت تحویل فوری خریداری نمایند. خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای گارانتی پلاتینیوم پرشیاخودرو بوده که بالاترین سطح از گارانتی برای خودروهای BMW در کشور به حساب می آید.

   

  همچنین خریداران این خودروها پکیج ویژه اکسسوری و لایف استایل اوریجینال BMW را از پرشیاخودرو هدیه خواهند گرفت. در این جشنواره فروش ویژه، مالکین خودروهای BMW و MINI نیز می توانند خودروی کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودروی نو BMW با همان شرایط استثنایی (و حداقل سود) تحویل بگیرند. اتفاقی که در نوع خود بی سابقه بوده و برای اولین بار برای BMW و MINI سواران ایرانی توسط پرشیاخودرو مهیا شده است.

   

  علاوه بر خودروهای نو BMW، مشتریان می توانند از این شرایط فروش ویژه برای خرید خودروهای کارکرده BMW و MINI نیز استفاده کنند. در حال حاضر پرشیاخودرو تنوع قابل توجهی از خودروهای کارکرده همچون سری ۱، سری ۲، سری ۳، سری ۵، سری۷، X3، X4 و همچنین مینی کلاب من، کانتری من و ... را برای مشتریان عرضه می کند که تحت عنوان Persia Khodro Premium Selection با گارانتی و تاییدیه این شرکت به فروش می رسند.

   

  مشتریان محترم می توانند برای خرید به دفتر مرکزی پرشیاخودرو و نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور مراجعه نمایند.

   

  تلفن واحد فروش جهت کسب اطلاعات بیشتر: 0214591 داخلی 3

  www.BMWLAND.ir

  www.BMWLAND.ir

  در این وب سایت می توانید خودروهای کارکرده و صفر کیلومتر موجود BMW و MINI با گارانتی و تاییدیه پرشیاخودرو را مشاهده نمایید.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  Please select your language