فرصتی برای تجربه ای نو.

  طرح خرید و فروش امانی خودروهای BMW و MINI.

  فرصتی برای تجربه ای نو.

  طرح خرید و فروش امانی خودروهای BMW و MINI.

  پرشیاخودرو جهت رفاه علاقه مندان به خودروهای ب.ام.و و مینی و همچنین رفاه حال مالکان این خودروها که قصد فروش خودروی خود را دارند خدمات جدید و متمایزی را به آنها ارائه می دهد.

   

  در طرح سراسری خرید خودروهای ب.ام.و و مینی، پرشیاخودرو خودروهای با مدل 2013 به بالا با کارکرد حداکثر کارکرد 60.000 کیلومتر را از مالکان خریداری می کند. در این طرح  پرداخت وجه خودرو به مالکان به صورت به روز انجام می شود. همچنین کلیه فرآیند نقل و انتقال خودرو توسط پرشیاخودرو انجام می پذیرد و احتیاجی به انجام فرآیند نقل وانتقال توسط مالک و حضوردر مرکز شاره گذاری نیست. همچنین خودروها با قیمت روز بازار خریداری می شوند. بدین ترتیب مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی می توانند با آسایش و در کوتاهترین زمان خودروی ب.ام.و یا مینی خود را به پرشیاخودرو بفروشند و بهای آن را در یک روز کاری دریافت نمایند بدون آنکه درگیر پروسه های نقل و انتقال خودرو بشوند.

   

  همچنین امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر مینی و ب.ام.و نیز در کنار مدل های دست دوم مهیا است واین خودروها با قیمت روز و مناسب خریداری می شوند.

   

  در بخش دوم این طرح فروش خودروهای ب.ام.و و مینی کارکرده قرار دارد. خودروها با گارانتی 1 تا 3 ساله پرشیاخودرو عرضه می شوند، در نتیجه خریدار می تواند با اطمینان کامل از سلامت خودرو اقدام به خرید کند. همچنین جهت رفاه خریداران خودروها با اقساط تا 24 ماهه به همراه بیمه بدنه به خریداران عرضه می شوند. قیمت های مناسب و رقابتی از مزایای خودروهای عرضه شده در این طرح است. همچنین در طرح فروش نیز فرایند نقل و انتقال خودرو بطور کامل توسط پرشیاخودرو انجام می پذیرد و خریدار خودروی خود را پلاک شده و بدون هیچ مشکلی از محل شرکت دریافت می نماید و احتیاجی به حضور فیزیکی خریدار در مراکز نقل و انتقال خودرو نیست.

   

  علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر خرید و فروش خودروهای ب.ام.و و مینی می توانند با شماره تلفن 4591 تماس بگیرند.

  Please select your language