فروش ویژه دوچرخه برقی شهری BMW

  نقد و اقساط(12 ماه بدون پیش پرداخت)

  فروش ویژه دوچرخه برقی شهری BMW

  نقد و اقساط(12 ماه بدون پیش پرداخت)

  دوچرخه برقی شهری BMW که با نام Urban Hybrid E-bike شناخته می‌شود، محصول سال 2022 کمپانی ب ام و آلمان است. این دوچرخه دارای طراحی مینیمال با طراحی قاب باریک، برای رفت‌وآمد روزانه در شهر کاملا ایده‌آل بنظر می‌رسد. قاب بدنه این دوچرخه به رنگ مشکی مات عرضه شده است.
  در این طرح فروش دوچرخه‌ها بدون پیش پرداخت و یا با پیش پرداخت‌های 30 و 50 درصدی و شرایط فروش نقد و اقساطی 4 ماهه، 6 ماهه، 8 ماهه، 12 ماهه و با "قیمت قبلی" قابل خرید هستند.

  شکل قاب بدنه شیک و مدرن است و همچنین یک بسته باتری قابل شارژ 300 وات ساعتی داخل بدنه خودرو یکپارچه شده است. کیفیت ساخت قاب بدنه این محصول فوق العاده و طراحی مینیمالیستی آن به زیبایی دوچرخه افزوده است.

  همچنین بدنه از جنس آلومینیوم و بسیار محکم ساخته شده است. علیرغم شهری بودن دوچرخه Urban Hybrid E-bike زمانی که داخل چاله های خیابان افتاده و یا بر روی شن یا ماسه حرکت می‌کنید سواری راحتی را تجربه خواهید نمود.

  دوشاخه جلو دوچرخه ساخت برند Suntourآلمان بوده و به یک فرمان صاف ویژه دوچرخه های شهری مجهز است. دسته اسپرت این دوچرخه از یک جنس خاص تولید شده که حتی با کف دست‌های عرق‌کرده نیز بسیار چسبنده هستند. دوشاخه و دسته فرمان به شما این امکان را می دهد تا حرکت در جهت‌های مختلف را بدون زحمت انجام دهید و حتی در مسافت های طولانی نیز کاملاً راحت است.

  دوچرخه برقی BMW Urban از ترمزهای دیسکی هیدرولیک 180 میلی متری Shimano استفاده می کند. نگهداری این سیستم ترمز آسان بوده و سواری را به طور قابل توجهی ایمن‌تر می‌کنند. دوچرخه BMW Urban مجهز به چرخ‌های Rody Airline 4 Plus در اندازه‌های 28 اینچی است. لاستیک‌های باریک این دوچرخه مقاومت غلتشی کمی دارند، بنابراین می‌توانید به راحتی با سرعت‌های نسبتاً بالا، حتی بدون کمک برقی، حرکت کنید.

  دریافت لیست قیمت  اینستاگرام 

   

  فروش ویژه دوچرخه برقی شهری BMW

  فروش ویژه دوچرخه برقی شهری BMW

  محدود و به صورت نقد و اقساط
  Please select your language