اطلاعات فنی خودروها

 BMW ConnectedDrive

BMW ConnectedDrive

ب.ام.و کانکت درایو چیست؟ شاید این سوال برای بسیاری از شما هم پیش آمده باشد که این عبارت در محصولات ب.ام.و به چه معناست. حتی در مواردی مشاهده شده که از این عبارت به عنوان یک آپشن روی خودرو یاد می کنند. اما در حقیقت BMW ConnectedDrive چیست؟

 BMW Autobeam

BMW Autobeam

همیشه رانندگی در شب از سخت ترین شرایط رانندگی بوده چون در آن علاوه بر خواب و خستگی باید در تاریکی با پرتو های نور نیز دست و پنجه نرم کرد. نور خودرو ها در شب از مهم ترین معضل ها برای رانندگان بوده که علاوه بر سخت کردن رانندگی برای آن ها خطر بزرگ تصادف نیز به حساب می آید و تا کنون کم حادثه نیافریده است.

 سیستمElectronic Damper Control (EDC)

سیستمElectronic Damper Control (EDC)

Electronic Damper Control

سیستمElectronic Damper Control (EDC) به صورت خودکار و دستی نسبت به تنظیم سیستم تعلیق خودرو اقدام می نماید تا مناسب ترین حالت برای رانندگی راحت به همراه بالاترین سطح ایمنی در BMW را تامین نماید.

 سیستم حفاظت Anti-submarining

سیستم حفاظت Anti-submarining

Anti-submarining protection

در تصادفات از جلو و یا ترمزگیری شدید( اضطراری) کاهش سرعت ناگهانی که راننده و یا سرنشینان خودرو از زیر کمربند صندلی ها سر بخورند، که این موضوع به طور قابل ملاحظه ای ریسک صدمه دیدن سرنشینان را افزایش می دهد.
 نه خیلی سنگین نه خیلی سبک.

نه خیلی سنگین نه خیلی سبک.

Adaptive Brake Assistant

سیستم Adaptive Brake Assistant مقدار نیرو ترمز وارده بر چرخ را مواقع اضطراری تنظیم می نماید. به این وسیله ایمنی خودرو BMW شما تثبیت میگردد.
سیستم Adaptive Brake Assistant به عنوان یک عملگر کمکی سیستم Active Cruise Control می باشد.
RSS
12