مسئولیتهای اجتماعی پرشیا خودرو

پرشیا خودرو در طول مدت سه سال گذشته تبدیل به یکی از پیشرو ترین شرکت ها در رعایت مسوولیت اجتماعی شده و به طور سازمان یافته ای اقدام به برگزاری کمپین های خیریه، فرهنگی و هنری با رویکرد بهبود فرهنگ جامعه و ایجاد فضای تغییر با همراهی مشتریان ب.ام.و کرده است.

سه شنبه شب مورخ ۲۰۱۶،۶،۱۸ پرشیاخودرو با حمایت از خیریه روشنای امید و دعوت از 300 نفر از مشتریان وفادار و VIP خود کنسرت خیریه با خوانندگی آقای سالار عقیلی برگزار کرد که کلیه هزینه های آن توسط پرشیاخودرو جهت پذیرایی ویژه شام و افطار و بلیط های کنسرت پرداخت شد و 6 فقره چک نیز از سوی پرشیا خودرو به این پرداخت گردید تا صرف کار آفرینی و بهبود زندگی نوجوانان و جوانان بهزیستی شود. این هدایا با دستان چهره های حاضر در مراسم آقایان علی پروین، هادی ساعی، آتیلا پسیانی و مجید مظفری به سفیران آن بنیاد خانم الهام حمیدی و آقای پوریا پورسرخ اهدا شد.

طبق برنامه ریزی انجام شده تور کنسرت چند خواننده مطرح کشور و با تمرکز دعوت مشتریان نمایندگی های تهران و دیگر شهر ها امسال انجام می شود تا کمپین خیریه و مسوولیت اجتماعی پرشیا خودرو ضمن حمایت از هنر و موسیقی بتواند عایدات قابل توجهی را نصیب خیریه مذکور کند.