واحد فروش پرشیاخودرو

فروش خودروهای کارکرده BMW و MINI

واحد فروش پرشیاخودرو

فروش خودروهای کارکرده BMW و MINI

.....

دپارتمان فروش پرشیاخودرو

فروش خودروهای کارکرده BMW  و MINI

شرکت پرشیاخودرو در سال های اخیر گام به گام کمپانی BMW پیش رفته و همیشه مدرن ترین خودروهای این خودروساز بزرگ آلمانی را در کشور عرضه کرده است. تکنسین های این شرکت به صورت مداوم در حال آموزش تکنولوژی های نوین این کمپانی هستند تا زمینه ارائه خدمات و انجام سرویس آن ها در ایران نیز میسر شود.

در حال حاضر پرشیاخودرو را باید متنوع ترین عرضه کننده خودروهای مدرن رده بالا در کشور دانست که طیف وسیعی از تنوع مدل های BMW  و MINI را در ایران عرضه می نماید.

 

با توجه به اینکه برند BMW همواره در صدر توجهات علاقه مندان به خودروهای لوکس و پرمیوم قرار داشته، می توان انتظار داشت که سهم عمده ای از بازار خودروهای لوکس را به خود اختصاص دهد که البته این موضوع در بازار ایران نیز صادق است. چرا که خریداران خودروهای لوکس و پرمیوم در بازار ایران نیز توجه ویژه ای به مدل های ب ام و دارند. از این رو می توان به اهمیت این برند در سهم خواهی بازار پی برد.

 

شرکت پرشیاخودرو همواره در تلاش است تمامی مدل های قابل عرضه به بازار ایران را با بهترین شرایط و تسهیلات ویژه و استثنایی به دست خریداران برساند. به همین منظور شرایط فروش اعتباری و منعطف با پیش پرداخت های متنوع و تسهیلات بلند مدت را برای تمامی خودروهای BMW و MINI در نظر گرفته است. این در حالی است که فروش نقدی خودروها نیز در این بین می تواند نظر بخش دیگری از خریداران را به خود جلب کند.

 

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات خودروهای BMW و مینی در ایران، این امکان را برای علاقه مندان فراهم کرده است که در صورت تمایل می توانند خودروهای BMW و MINI کارکرده خود را با بهترین شرایط و همچنین پرداخت نقد و به روز به فروش برسانند. همچنین مشتریان گرامی می توانند پس از فروش خودروی کارکرده خود به شرکت پرشیا خودرو، یکی از مدل های BMW و MINI موجود در لیست فروش شبکه سراسری را انتخاب کرده و با فروش اعتباری BMW , MINI و شرایط منعطف خریداری نمایند. که این امکان به عنوان مزیت رقابتی اصلی این شرکت با سایر رقبا شناخته می شود.

 

معاوضه BMW , MINI

لازم به توضیح است که شرکت پرشیا خودرو در راستای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان گرامی، کلیه خدمات مرتبط با خرید، معاوضه خودروهای BMW و MINI را در سریع ترین زمان ممکن به انجام می رساند. به طور مثال برای خرید خودرو از مشتریان، خودروبر به صورت رایگان به محل مشتری ارسال شده و خودرو پس از حمل به دفتر مرکزی و انجام کلیه تست های فنی و بدنه به صورت رایگان، در صورت تمایل مالک با بهترین شرایط و قیمت روز خریداری شده و مبلغ به صورت نقد و به روز پرداخت می گردد.

همچنین در زمینه فروش خودرو نیز کلیه خدمات و مراحل در سریع ترین زمان ممکن به انجام می رسد. از طرفی قیمت گذاری رقابتی خودروهای BMW و MINI سبب شده همواره خریداران توجه ویژه ای به شرایط فروش نقد و اعتباری شرکت پرشیا خودرو داشته باشند. این در حالی است که خدمات قابل عرضه توسط شرکت پرشیا خودرو نظیر ارائه بسته های گارانتی و BSI، اکسسوری و لایف استایل، انواع تیونینگ خودرو و خدمات پس از فروش بی ام و - مینی استاندارد یکی دیگر از نکات قابل توجهی است که می تواند در انتخاب خریداران نقش کلیدی داشته باشد.

 

خرید، فروش و معاوضه خودرو

جهت دریافت مشاوره تخصصی خرید و دریافت لیست قیمت خودرو فرم زیر را پر نمایید

فرم خرید خودرو بی ام و

اطلاعات تماس برای مشاوره تلفنی

       
نام نمایندگی تلفن تماس نقشه گوگل نقشه ویز
دفترمرکزی پرشیا خودرو داخلی های ۱۱۴۴، ۱۱۴۷ و۱۳۸۲ ۰۲۱۴۵۹۱  نقشه گوگل پرشیاخودرو درفتر مرکزی نقشه ویز پرشیاخودرو درفتر مرکزی
دفترمرکزی پرشیا خودرو ۰۹۳۹۱۸۸۵۹۰۵
نمایندگی‌ پرشیا خودرو دادمان ۰۲۱۸۸۰۸۱۲۷۷ نقشه گوگل پرشیاخودرو دادمان کد 134 نقشه ویزپرشیاخودرو دادمان کد 134
نمایندگی‌ پرشیا خودرو نیاوران ۰۲۱۲۶۴۵۳۷۵۱ نقشه گوگل پرشیاخودرو نیاوران کد 109 نقشه ویزپرشیاخودرو نیاوران کد 109
نمایندگی پرشیا خودرو شریعتی ۰۲۱۷۷۶۰۰۵۵۶ نقشه گوگل پرشیاخودرو شریعتی کد 102 نقشه ویزپرشیاخودرو شریعتی کد 102
نمایندگی‌ پرشیا خودرو لواسان ۰۲۱۲۶۵۶۸۱۸۵ نقشه گوگل پرشیاخودرو لواسان  کد 121 نقشه ویزپرشیاخودرو لواسان کد 121