روغن موتور پرشیاساین

مطابقت با آخرین استانداردهای BMW

روغن موتور پرشیاساین

مطابقت با آخرین استانداردهای BMW

.....

روغن موتور پرشیاساین

مورد تایید پرشیا خودرو برای موتور خودروهای BMW

در پرشیاخودرو پروژه تولید روغن موتور تحت یک واحد مستقل تعریف و طی آن بهینه سازی فرمولاسیون روغن موتور با برند Persia Sign برنامه ریزی گردیده است. این برند با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با همکاری یکی از سازندگان معتبر روغن موتور  توانسته آیتم های موثر در کیفیت را کاملا بهینه سازی و منطبق با شرایط ایران نماید.

این محصول مطابق با نیازمندی های خودرو بی ام دبلیو  با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین روغن پایه تمام سنتتیک و مواد  افزودنی دارای بالاترین رده بندی کیفی تولید و فرموله گشته است.

 

مزایای روغن پرشیا ساین:

 • کاهش چشمگیر اصطکاک
 • کاهش سایش قطعات موتور
 • طول عمر بالا
 • کاهش چشمگیر میزان تبخیر
 • کاهش صدای موتور در هنگام استارت سرد
 • مقاومت در درجه حرارت های بالا و با رانندگی اسپورت
 • حفظ فشار روغن در تمام شرایط عملیاتی
 • کاهش مصرف سوخت  

 

نکات فنی در روغن پرشیا ساین:

 

-در روغن پرشیاساین تمام سنتتیک، ازپایه PAO(پلی آلفا اولفین) استفاده شده است که باعث کاهش رسوبات در موتور و افزایش طول عمر قطعات می شود.

-در روغن پرشیاساین، عدد نواک(NOACK) که نشان دهنده تبخیر کمتر روغن در فواصل سرویس است به نسبت کلیه محصولات مشابه کاهش یافته است.

-عدد(CCS (Cold Cranking Simulator که نشان دهنده روانکاری بالاتر و اصطکاک کمتر در شرایط استارت سرد است در مقایسه با کلیه محصولات مشابه بسیار کمتر شده است.

-مقاومت در درجه حرارت های بالا در حالت رانندگی اسپورت، حفظ فشار روغن در تمام شرایط عملیاتی و کاهش مصرف سوخت از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد.

 

تضمین کیفیت و اصالت کالا

 

روغن هایی که تاییدیه BMW Longlife-01 را دارند با شرایط آب و هوای چهار فصل ایران و فراوانی مدل موتور های وارداتی به کشورما سازگاری بیشتری دارند. لذا بدلیل فرمولاسیون بهینه این روغن موتور و مطابقت آن با آخرین استاندارد های شرکت BMW و همچنین سنجش عملکرد روانکار و تعیین طول عمر مفید آن با روش CM)Condition Monitoring) ضمانت مصرف آن توسط پرشیا خودرو تضمین می گردد .

 

روغن موتور بی ام و پرشیاساین روغن موتور بی ام و پرشیاساین

 

 • اساسا چه روغن هایی برای خودروهای BMW پیشنهاد می شود؟

  • اولین معیار داشتن تاییدیه

  برای انتخاب روغن باید ابتدا به شرایط آب و هوای منطقه و نوع موتور خودرو توجه کرد. روغن هایی که تاییدیه BMW Longlife-01 را دارند با شرایط آب و هوای چهار فصل ایران و Majority یا فراوانی مدل موتور های وارداتی به کشورما سازگاری بیشتری دارند.

  • سطح کیفیت

  سطح کیفیت روانکار انتخابی میبایست SN باشد که جدیدترین سطح کیفیتی است که توسط سازمان جهانی API برای موتورهای بنزینی معرفی گشته است.

  • Viscosity یا درجه گرانروی روغن موتور

   با توجه به مجموع شرایط فوق، گرید 5W40 توصیه میگردد. موتورهای جدید کوچکترند و فاصله قطعات داخلی موتور از یکدیگر بسیار کم است.لذا در صورت استفاده از روانکاری با گرانروی بالا (یا اصطلاحا سفت و ویسکوز) ، فیلم مناسب روانکار بر روی انها جاری نمیشود و به اصطلاح اصلا روغنکاری نمی شوند و همین افزایش ضریب اصطکاک منجر به اسیبهای جدی موتوری خواهد شد. به همین دلیل است که عمدتا در دفترچه خودروهای BMW روانکاری با ویسکوزیته  20W50 ویا  10W40 توصیه نمی شود.

  • پایه ساخت روغن موتور

  روغن ها میتوانند با 3 پایه مختلف تولید شوند: 1-پایه معدنی (که به صورت طبیعی از نفت خام و در برج تقطیر به دست می آید). 2-تمام سینتتیک (پایه های گروه III و گروه IV  که فاقد مواد نفتی ست و توسط انسان در شرایط کاملا آزمایشگاهی تولید می شود. این پایه روغن به دلیل پاک کنندگی و رسوب زدایی بالا جهت استفاده در خودروهای ب ام و توصیه میشود.

 • آیا روغن موتور پرشیاساین منطبق با شرایط آب و هوای ایران است ؟

  در پرشیاخودرو یک پروژه جدید تحت یک واحد مستقل تعریف و طی آن بهینه سازی فرمولاسیون روغن موتور با برند Persia Sign برنامه ریزی شده است. این برند با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با همکاری روغن موتور لیکومولی توانسته آیتم های مورد اشاره را کاملا بهینه سازی و منطبق با شرایط ایران کند. این روغن موتورها فعلا فقط در سطح نمایندگی های پرشیا خودرو به مشتریان ارائه می شود.

 • استاندارد BMW برای تعويض روغن چه کیلومتری است؟

  اين استاندارد در مناطق مختلف دنیا با یکدیگر متفاوت است.از انجا که بی ام دبلیو شرايط رانندگي و ترافيکي را در کشورهاي مختلف ارزيابي نميکند، پيشنهاد دقیقی قابل ارائه نیست و  تعيين اين استاندارد غالبا به نماینده هر منطقه واگذار ميگردد. بدیهی است که به لحاظ فرهنگی يک روغن موتور فول سنتتيک يا پايه PAO  و API SN در اروپا هرگز زیر بين 15 تا 20 هزار کيلومتر کارکرد تعویض نمیگردد در حالیکه این عدد در بسیاری از کشورهای خاورمیانه به زیر 10000 کیلومتر می رسد.

  در ایران توصيه ما براي تعويض روغن خودرو 5000 کيلومتر است .

 • شبکه فروش

  روغن موتور پرشیاساین  در حال حاضر در تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های خدمات پس از فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور قابل عرضه می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۶۴۵۳۸۷۶ داخلی ۳۱۱ تماس بگیرید.

 • دانلود کاتالوگ

 

با عضویت در شبکه های اجتماعی پرشیاخودرو

از جدیدترین اطلاعات آگاه شوید

 

persiakhodro persiakhodro https://t.me/PersiakhodroBMW persiakhodro