پرشیاخودرو بوتیک

پرشیاخودرو بوتیک

پرشیاخودرو بوتیک

پرشیاخودرو بوتیک

.....

پرشیاخودرو بوتیک

"پرشیاخودرو بوتیک" مجموعه ای از امکاناتی است که مالکان و علاقه‌مندان برند‌های ب.ام.و و مینی برای خود و خودروهایشان به آن نیاز دارند و در طراحی آن تلاش شده همه امکانات در زیر یک سقف در اختیار این علاقه‌مندان قرار گیرد. "پرشیاخودرو بوتیک" محلی برای مشتاقان و علاقه‌مندان خودرو به ویژه ب.ام.و و مینی است تا در یک محیط دوستانه و در فضایی اختصاصی، زمانی را در کنار یکدیگر بگذرانند.

ارائه اکسسوری و لایف استایل ‌های اصلی ب.ام.و و مینی، ارائه رینگ و لاستیک‌های استاندارد و مورد تایید برند آلمانی و همچنین ارایه سرویس تیونینگ، ارائه قطعات یدکی اصلی ، ارایه بسته های مختلف گارانتی و سرویسهای ادواری بخشی از امکاناتی است که در "پرشیاخودرو بوتیک" در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. علاوه بر این امکانات پذیرایی VIP از تمامی حاضرین در "پرشیاخودرو بوتیک" نیز فراهم شده است. فراهم نمودن گالریهای هنری برای علاقمندان به هنر نیز جزو برنامه های آتی پرشیا خودرو بوتیک میباشد.

پرشیاخودرو برای مقابله با تهدیدات ناشی از بسته شدن واردات خودرو و حفظ منابع انسانی و شبکه فروش و خدمات خود، طرح‌های متنوعی را به اجرا گذاشت که از آن جمله می‌توان به فروش خودروهای کارکرده در طرح Premium Selection اشاره کرد و تاسیس "پرشیاخودرو بوتیک" نیز گامی دیگر در پیشبرد این هدف  است. با چنین طرح‌هایی، پرشیاخودرو تلاش دارد در دوران تغییرات پی در پی قوانین، با حفظ سرمایه‌های خود و استفاده از نیروی انسانی موجود، همچنان سطح بالایی از خدمات را به مالکان برند‌های اصلی ب.ام.و و مینی ارائه دهد. با وجود تمام مشکلات، پرشیاخودرو همچنان تلاش دارد با گسترش فعالیت‌های خود، پشتیبان و همراه علاقه مندان به خودرو در کشور باشد و در این راه همچنان با توسعه کمی و کیفی خدمات خود، در کنار مالکین و علاقه‌مندان محصولات ب.ام.و و مینی خواهد بود.

 • بوتیک 201 الهیه.

  آدرس: تهران، الهیه، بلوار نلسون ماندلای شمالی (آفریقا)، روبروی خیابان گلنار، پلاک 4، مجتمع اداری تجاری مدرن الهیه، واحد 29 تجاری

  کد پستی: 1964918579

  تلفن: 26211730-021

 • بوتیک 203 شیراز.

  آدرس: شیراز،فرهنگ شهر،خیابان شهید کسایی،نبش کوچه 8 دوستان

  کد پستی: 7187734731

  تلفن: 07191001398

برای مشاهده شرایط اخذ نمایندگی پرشیاخودرو بوتیک به صفحه درخواست نمایندگی جدید بوتیک مراجعه نمایید.