خدمات متمایز پرشیا خودرو برای خودروهای کلاسیک

خبرهای خوش برای مالکان خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی در راه است...

خدمات متمایز پرشیا خودرو برای خودروهای کلاسیک

خبرهای خوش برای مالکان خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی در راه است...

.....

پرشیا خودرو کلاسیک

خودروهای کلاسیک BMW و MINI در ایران یک نوستالژی تمام‌ عیار هستند. زیرا بسیاری از ایرانی‌ها یا خودشان مالک یکی از خودروهای این دو برند اروپایی بوده‌اند و یا یکی از دوستان و بستگان‌ آنها. از این رو خودروهای ب.ام.و و مینی متعلق به دهه های گذشته، حالا بدل به خودروهای کلاسیک ارزشمندی شده‌اند که در میان علاقه‌مندان محبوبیت بسیاری دارند. خودروهای این دو کمپانی از محبوب‌ترین خودروهایی به شمار می‌روند که کلکسیونرهای ایرانی علاقه مند به بازسازی و نگهداری آنها هستند.

تا به ‌امروز هیچ شرکت خودرویی در کشور به ‌صورت رسمی اقدام به بازسازی و تامین قطعات این خودروها به درخواست علاقه‌مندان نکرده است و همه این خودروها به‌ صورت شخصی بازسازی شده‌اند. اما پرشیا خودرو به عنوان فروش و خدمات پس‌ از فروش خودروهای ب.ام.و و مینی در ایران، در راستای گسترش مرز های فعالیت خود به‌ تازگی به سراغ تامین قطعات خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی نیز رفته است و به درخواست مشتریان قطعات اصلی را بطور قانونی و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به دست مشتریان  خواهد رساند.

همچنین این شرکت به غیر از تامین قطعات خودروهای کلاسیک ب.ام.و که شامل مدل های ساخت  1960 تا 2005 می شود برنامه های دیگری برای فروش خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی بصورت نقد و اقساط در نمایندگی های منتخب خود در سطح شهر و همچنین ارائه خدمات بازسازی و تعیین اصالت برای خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی را در دست اجرا دارد. بزودی فعالیت های پرشیا خودرو در زمینه خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی اجرایی خواهند شد. با آغاز فعالیت رسمی واحد کلاسیک پرشیا خودرو گزارش تکمیلی در خصوص آن منتشر خواهیم کرد.