پرشیا ساین

خودرو اصیل، قطعه اصیل

پرشیا ساین

خودرو اصیل، قطعه اصیل

.....

خودرو اصیل، قطعه اصیل

شرکت اصیل، قطعه اصیل

ما همواره در تلاش هستیم تا آسودگی خیال از تعمیرات و سرویس خودرو شما را برایتان فراهم آوریم.

مسلماً اصالت و قیمت قطعات نقش مهمی در کیفیت و هزینه تعمیرات خودرو شما خواهد داشت. در سالهای اخیر با افزایش قیمت قطعات و ازدیاد قطعات تقلبی در بازار وظیفه خود دانستیم راه حل مناسبی برای این موضوع ایجاد نماییم.

برندPersia Sign خدمتی جدید از شرکت پرشیا خودرو است که برای مشتریان خودروهای ب‌ام‌و و مینی این امکان را فراهم می سازد تا تعمیرات مورد نظر خودروی خود را با خیالی آسوده از کیفیت و اصالت قطعات انجام دهند.

محتوای Persia sign، قطعات یدکی تولید شده توسط شرکت های مورد تائید BMW group  است که برای خط تولید خودروهای BMW  و MINI قطعه تولید می کنند. در اصطلاح به آنها قطعات OEM می گویند.

به طور معمول 3 گروه قطعه برای استفاده مشتریان BMW  در بازار دنیا عرضه می شود:

  • BMW group: قطعات تولید شده توسط قطعه سازان در بسته بندی و جعبه BMW که روی آنها نشان تجاری BMW group درج شده است.
  • OEM: قطعات تولید شده توسط قطعه سازان مورد تائید شرکت BMW که در بسته بندی تجاری همان شرکت تولید کننده قطعه عرضه می گردد.
  • After Market: قطعات تولید شده توسط شرکت هایی که شرکت BMW از آن ها برای خط تولید استفاده نمی کند.

هنگامی که صحبت از کاهش هزینه های تعمیرات در میان است بهترین گزینه استفاده از قطعات OEM است به شرطی که از اصالت و کیفیت آن اطمینان حاصل گردد.

قطعات Persia Sign  بدلیل قیمت مناسب تر از قطعات BMW group برای دارندگان خودروهای خارج از دوره گارانتی جذابیت بالایی دارد. ما برای شما این امکان را فراهم آوردیم تا با آسودگی خیال از کیفیت و اصالت، قطعات مورد نیاز خودروی خود را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

این قطعات در تمام حوزه شبکه خدمات پس از فروش قابل عرضه است و همچنین می‌توانید از فروشگاه های قطعات شرکت پرشیا خودرو در سطح کشور اقدام به خرید آنها نمایید.

اصالت قطعات و بسته بندی Persia sign را می‌توانید از طریق اسکن QR code روی هولوگرام یا پیامک کد درج شده بروی لیبل هولوگرام (با خراشیدن)  به سامانه 0214591 و دریافت پیامک تائید اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت نصب قطعات برند Persia sign در هر یک از شعب خدمات پس از فروش شرکت پرشیا خودرو، قطعات و خدمات عرضه شده 6 ماه یا 10000 کیلومتر ضمانت خواهند داشت.

 

مراکز فروش آزاد:

کانتر فروش قطعات دفتر مرکزی :

آدرس: تهران، کیلومتر6 جاده مخصوص کرج (شهید لشکری)، نرسیده به پل تهرانسر، شعبه مرکزی فروش و خدمات پس از فروش پرشیا خودرو

تلفن های تماس: 0214591 داخلی های 1200 و 1201

فروشگاه 501:

آدرس: تهران، خیابان ملت، نرسیده به اکباتان، پلاک 118  فروشگاه قطعات پرشیا خودرو کد 501

تلفن های تماس: 02136349771 و  02136348408

فروشگاه 502:

آدرس: تهران، خیابان امبرکبیر، مجتمع تجاری سپهر، نبش ورودی مجتمع، پلاک G36، فروشگاه قطعات پرشیا خودرو کد 502

تلفن های تماس : 02136900433 و 02136900427