روغن موتور پرشیاساین

مطابقت با آخرین استانداردهای BMW

روغن موتور پرشیاساین

مطابقت با آخرین استانداردهای BMW

.....

روغن موتور پرشیاساین

مورد تایید پرشیا خودرو برای موتور خودروهای BMW

در پرشیاخودرو پروژه تولید روغن موتور تحت یک واحد مستقل تعریف و طی آن بهینه سازی فرمولاسیون روغن موتور با برند Persia Sign برنامه ریزی گردیده است. این برند با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با همکاری یکی از سازندگان معتبر روغن موتور  توانسته آیتم های موثر در کیفیت را کاملا بهینه سازی و منطبق با شرایط ایران نماید.

این محصول مطابق با نیازمندی های خودرو بی ام دبلیو  با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین روغن پایه تمام سنتتیک و مواد  افزودنی دارای بالاترین رده بندی کیفی تولید و فرموله گشته است.

 

مزایای روغن پرشیا ساین:

  • کاهش چشمگیر اصطکاک
  • کاهش سایش قطعات موتور
  • طول عمر بالا
  • کاهش چشمگیر میزان تبخیر
  • کاهش صدای موتور در هنگام استارت سرد
  • مقاومت در درجه حرارت های بالا و با رانندگی اسپورت
  • حفظ فشار روغن در تمام شرایط عملیاتی
  • کاهش مصرف سوخت  

 

نکات فنی در روغن پرشیا ساین:

-در روغن پرشیاساین تمام سنتتیک، ازپایه PAO(پلی آلفا اولفین) استفاده شده است که باعث کاهش رسوبات در موتور و افزایش طول عمر قطعات می شود.

 

-در روغن پرشیاساین، عدد نواک(NOACK) که نشان دهنده تبخیر کمتر روغن در فواصل سرویس است به نسبت کلیه محصولات مشابه کاهش یافته است.

 

-عدد(CCS (Cold Cranking Simulator که نشان دهنده روانکاری بالاتر و اصطکاک کمتر در شرایط استارت سرد است در مقایسه با کلیه محصولات مشابه بسیار کمتر شده است.

 

-مقاومت در درجه حرارت های بالا در حالت رانندگی اسپورت، حفظ فشار روغن در تمام شرایط عملیاتی و کاهش مصرف سوخت از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد.

 

تضمین کیفیت و اصالت کالا

روغن هایی که تاییدیه BMW Longlife-01 را دارند با شرایط آب و هوای چهار فصل ایران و فراوانی مدل موتور های وارداتی به کشورما سازگاری بیشتری دارند. لذا بدلیل فرمولاسیون بهینه این روغن موتور و مطابقت آن با آخرین استاندارد های شرکت BMW و همچنین سنجش عملکرد روانکار و تعیین طول عمر مفید آن با روش CM)Condition Monitoring) ضمانت مصرف آن توسط پرشیا خودرو تضمین می گردد .

 

روغن پرشیا ساین روغن پرشیاساین

 

شبکه فروش

روغن موتور پرشیاساین  در حال حاضر در تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های خدمات پس از فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور قابل عرضه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۵۹۱ داخلی ۱۵۴۶ تماس بگیرید.

 

 

با عضویت در شبکه های اجتماعی پرشیاخودرو

از جدیدترین اطلاعات آگاه شوید

 

persiakhodro persiakhodro https://t.me/PersiakhodroBMW persiakhodro