شرایط پرداخت

خرید اقساطی خودرو BMW

شرایط پرداخت

خرید اقساطی خودرو BMW

.....

شرایط پرداخت

خرید خودروهای BMW با شرایط متنوع از پرشیاخودرو

شرکت پرشیاخودرو در سال های اخیر گام به گام کمپانی BMW پیش رفته و همیشه مدرن ترین خودروهای این خودروساز بزرگ آلمانی را در کشور عرضه کرده است. با معرفی هر خودروی جدید از سوی BMW به بازار های جهانی، پرشیاخودرو اقدام به افزودن آن به سبد محصولات خود بوده تا همیشه مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

در حال حاضر پرشیاخودرو را باید متنوع ترین عرضه کننده خودروهای مدرن رده بالا در کشور دانست که طیف وسیعی از تنوع محصولات BMW را در ایران عرضه می نماید. این شرکت خودرو های BMW را با شرایط فروش متنوع عرضه می نماید که از جمله مهم ترین آن ها می توان به شرایط فروش اعتباری با پیش پرداخت 20%، 30%، 40% و 50% مبلغ کل خودرو و اقساط 12 ماهه اشاره کرد.

 

نکات مهم:

  • حق الزحمه نمایندگي مجاز توسط شرکت پرشیا خودرو تأمین و پرداخت مي گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافي تحت هر عنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت مي باشد.
  • با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.
  • متقاضیان خرید خودرو مکلف مي باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکي شرکت پرشیا خودرو واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت پرشیا خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضي نخواهد داشت.
  • در شرایط خرید اقساطی، تامین شرایط و ضوابط خرید به عهده خریدار مي باشد که پس از احراز و تایید آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.

 

برای دریافت مشاوره با شماره تلفن 0214591 داخلی های 3، 1144، 1147 تماس حاصل فرمایید.