تاریخچه پرشیاخودرو.

بیش از یک دهه قدمت.

تاریخچه پرشیاخودرو.

بیش از یک دهه قدمت.

.....

تاریخچه پرشیاخودرو

پرشیاخودرو نامیست آشنا برای هر کس که نهایت لذت رانندگی را با خودروهای بی همتای ب.ام.و و مینی در پهنه گسترده کشور ایران تجربه می کند.

گروه خودروسازی BMW با اصالت 100 ساله، قدمتی دیرینه در ایران داشته و در حال حاضر یکی از با اصالت ترین برند های خودرویی حاضر در بازار خودرویی کشور است. حدود 80 سال از ورود اولین محصول ب.ام.و به ایران می گذرد و اکنون به لطف شرکت پرشیاخودرو، موفق ترین خودروساز رده بالای اروپایی در کشور است.

شرکت پرشیاخودرو با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش و ارائه خدمات به خودروهای ب‌ام‌و، اکنون آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه فروش و خدمات پس از فروش برای ب‌ام‌و سواران ایرانی بوده تا نهایت لذت رانندگی را با خیالی آسوده تجربه کنند. این شرکت از سال 1396 برند خودروسازی MINI (برند زیر مجموعه گروه ب‌ام‌و) را به ویترین محصولات خود افزوده و کنار عرضه خودروهای جذاب مینی، خدمات پس از فروش آن را نیز ارائه می دهد.

شرکت پرشیاخودرو همواره در تلاش است با ارائه خدمات استاندارد، رضایتمندی حداکثری مشتریان خود را بدست آورد. به همین منظور با ارائه طرح های فروش ویژه نقدی و اعتباری با تسهیلات ویژه، فضایی رقابتی در بازار خودروهای وارداتی کشور ایجاد کرده است. همچنین علاوه بر خرید و فروش خودروهای BMW , MINI از دیگر اقدامات و فعالیت های شرکت پرشیاخودرو می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

اکنون شرکت پرشیاخودرو توانسته با توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، یکی از بزرگترین شرکت‌ های واردکننده خودرو در کشور باشد که به صورت سراسری اقدام به ارائه خدمات به خودروهای ب‌ام‌و و مینی می‌کند. همچنین ارائه خدمات استادارد و بهره مندی از قطعات اورجینال و تجهیزات مدرن و به روز از دیگر مزیت های این شرکت در مقایسه با رقبا است.

استفاده از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده از دیگر مزیت های شرکت پرشیاخودرو است که اطمینان خاطری دوچندان را برای دارندگان خودروهای بی ام و و مینی در کشور ایجاد کرده است. چرا که کلیه خدمات مربوط به خودروهای ب‌ام‌و و مینی در تمامی نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور قابل ارائه خواهد بود.