تاریخچه پرشیاخودرو.

بیش از یک دهه قدمت.

تاریخچه پرشیاخودرو.

بیش از یک دهه قدمت.

.....

تاریخچه پرشیاخودرو

معرفی شرکت پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو در سال 2004 میلادی به عنوان ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش خودروهای BMW در ایران تأسیس شد و خدمات منحصربه‌فرد و حرفه‌ای را برای مالکان BMW فراهم می‌کند.


این شرکت در سال 2013 به بخش خصوصی واگذار شد و مدیریت جدید به منظور افزایش رضایت مشتریان، با غنی‌سازی سبد محصولات با خودروهای جدید و برند مینی، واردات قطعات و لوازم یدکی اصلی، و ارتقای استانداردهای خدمات پس از فروش، گام‌های مؤثری برداشتند.


این شرکت شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود را به تمام شهرهای بزرگ کشور در کنار تهران گسترش داده است و تاکنون 19 نمایندگی فروش و 12 مرکز خدمات در سراسر کشور افتتاح کرده است.


علاوه بر این، مدیریت جدید همواره تمرکز اصلی خود را بر آموزش مداوم کارکنان بخش‌های فروش و پس از فروش برای همگام شدن با استانداردهای بین‌المللی قرار داده‌اند.
در حال حاضر 300 نفر از کارکنان این شرکت آموزش‌های لازم در زمینه آخرین فناوری‌ها و دانش BMW را دیده‌اند. پرشیا خودرو یکی از بزرگترین و به‌روزترین مراکز خدمات خودرویی در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.

شرکت پرشیاخودرو همواره در تلاش است با ارائه خدمات استاندارد، رضایتمندی حداکثری مشتریان خود را بدست آورد. به همین منظور با ارائه طرح های فروش ویژه نقدی و اعتباری با تسهیلات ویژه، فضایی رقابتی در بازار خودروهای وارداتی کشور ایجاد کرده است. همچنین علاوه بر خرید و فروش خودروهای BMW , MINI از دیگر اقدامات و فعالیت های شرکت پرشیاخودرو می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

اکنون شرکت پرشیاخودرو توانسته با توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، یکی از بزرگترین شرکت‌ های واردکننده خودرو در کشور باشد که به صورت سراسری اقدام به ارائه خدمات به خودروهای ب‌ام‌و و مینی می‌کند. همچنین ارائه خدمات استادارد و بهره مندی از قطعات اورجینال و تجهیزات مدرن و به روز از دیگر مزیت های این شرکت در مقایسه با رقبا است.

استفاده از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده از دیگر مزیت های شرکت پرشیاخودرو است که اطمینان خاطری دوچندان را برای دارندگان خودروهای بی ام و و مینی در کشور ایجاد کرده است. چرا که کلیه خدمات مربوط به خودروهای ب‌ام‌و و مینی در تمامی نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور قابل ارائه خواهد بود.