فراتر از جاده ها.

.The BMW X3

فراتر از جاده ها.

.The BMW X3

مدل

BMW X3

کد شناسایی

F25

کلاس بندی

شاسی بلند جمع و جور خانوادگی

عبور از مرز جاده ها.

قدمت و تاریخچه ساخت خودروهای شاسی بلند در کمپانی BMW به حدود 2 دهه پیش باز می گردد. کمپانی BMW برای اولین بار پروژه ساخت خودروهای شاسی بلند را در دهه 1990 میلادی آغاز و اولین شاسی بلند خود را با نام X5 در سال 1999 تولید کرد. استقبال بی نظیر از X5، باعث شد تا BMW به فکر توسعه سری X خود باشد و در نتیجه مدل X3 در سال 2003 به سبد محصولات این کمپانی افزوده شد. 5 سال بعد BMW با تولید مدل X6، سبک طراحی جدیدی را در دنیای خودرو به نمایش گذاشت. طراحی منحصر به فرد X6 بیشتر شبیه خودروهای چند دهه آینده بود که آن را تبدیل به اولین شاسی بلند اسپرت جهان کرد. پس از آن خودروهای X1 و X4 به ترتیب در سال های 2009 و 2014 معرفی شدند، تا تنوع شاسی بلند های باواریایی در بازار های جهانی بیش از پیش افزایش یابد.

طراحی.

طراحی.

BMW EfficientDynamics مبحثی است که تنها محدود به بخش فنی و پیشرانه خودرو نبوده و برای کاهش سوخت و در عین حال افزایش عملکرد خودرو باید از این فلسفه مهم حتی در طراحی خودرو نیز بهره گرفت. با وجود این که BMW X3 یک شاسی بلند جمع و جور خانوادگی با ابعاد بزرگ و ارتفاع بلند است اما مهندسین کمپانی BMW در طراحی و ساخت اجزای مختلف بدنه آن از دانش آئرودینامیک بهره گرفته اند تا خودرو کمترین مقاومت را در برابر هوا داشته باشد. همین امر باعث شده تا آلایندگی و مصرف سوخت BMW X3 کاهش یابد و در عین حال عملکرد آن بهتر از قبل شود.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

زمانی که از خرید به سمت خودروی خود باز می گردید و یا قصد سفر با خودرویتان را دارید، یافتن ریموت خودرو و باز کردن درب صندوق بار با دست های پر از وسایل یکی از آزار دهنده ترین کار هاست. در این مواقع سیستم باز کردن هوشمند درب صندوق بار BMW X3 به کمک شما می آید. به لطف این سیستم هوشمند کافی است تنها ریموت خودرو را به همراه داشته باشید و پای خود را زیر سپر عقب خودرو قرار دهید تا درب صندوق بار به صورت اتوماتیک باز شود. عملکرد این سیستم هوشمند به کمک سنسور های تعبیه شده در قسمت پایین سپر عقب انجام می شود که وظیفه شناسایی پای افراد را دارد.

X3؛ خودرویی برای رانندگی بدون مرز.

کمپانـی BMW همیشـه با شعــار (نهایت لــذت رانندگـی) خودرو های خود را تولید کرده است. لذت سواری بالای خودرو های BMW شهرت جهانی داشته که شبیه آن را در هیچ خودروی دیگر نمی توان تجربه کرد. این کمپانی آلمانی از دهه 1990 میلادی به طور جدی وارد دنیای شاسـی بلنــــد ها شـده، تا نهایــت لــذت رانندگــــی را در دنیـای شاســی بلند ها بـه ارمغــان بیــاورد. در حـال حاضــر شاسـی بلند های ایـن کمپانـی آلمانــی از تنـوع بالایــی برخـوردار بــوده که یکی از پرفروش ترین آنها BMW X3 است. X3 در کلاس شاسی بلند های خانوادگی Premium قرار می گیرد و از سال 2003 وارد سبد محصولات کمپانی BMW شده است. در سال 2015 فیس لیفت نسل دوم X3 توسط BMW معرفی شده تا جدیدترین تکنولوژی این کمپانی را به مشتریان عرضه نماید.

 

 

امنیت. آسایش. لذت.

X3 با کاربردی فراتر از یک شاسی بلند معمولی توسط BMW تولید شده است. این شاسی بلند در اصل برای مصارف خانوادگی طراحی و ساخته شده و کاربرد های زیادی را در اختیار سرنشینان خود قــرار می دهد. این شاسی بلند با ابعاد و مصرف سوخت مناسبـی که دارد، می توان از آن به عنوان یک خودروی شهری استفاده کرد. کاربرد های X3 محدود به درون شهر نبوده و این شاسی بلند مدرن آلمانی با پیشرانه پربازده و سیستم xDrive پیشرفته ای که دارد همسفر خوبی برای مسافرت های برون شهری و خارج از جاده نیز می باشد. همچنین استفاده از سیستم های کمکی راننده باعث شده تا حد ممکن سرنشینان X3 از بروز حوادث رانندگی در امان باشند. ویژگی هایی که در نهایت، X3 را به یک خودروی مطمئن برای سفر های درون شهری و برون شهری تبدیل می کند.