آسمان هفتم.

.The all new BMW 7 Series

آسمان هفتم.

.The all new BMW 7 Series

مدل

BMW 7 Series

کد شناسایی

G12

کلاس بندی

سدان بزرگ خانوادگی

پرچمدار خودروهای باواریایی.
کمپانی BMW در سال 1977 پرچمدار خودروهای خود را با نام سری 7 معرفی کرد. سری 7 در رده سدان های بزرگ لوکس قرار می گرفت و بالاترین سطح از امکانات رفاهی را برای مشتریان BMW عرضه می کرد. اکنون 4 دهه از تولید اولین سری 7 می گذرد و پس از 40 سال تولید بی وقفه، شاهد عرضه ششمین نسل از این قصر متحرک هستیم. نسل ششم سری 7 در سال 2015 معرفی شد که آغازگر فصلی جدید برای خودروهای BMW می باشد. جدیدترین نسل سری 7 به دلیل قابلیت های بالایی که دارد موفق به کسب جایزه معتبر لوکس ترین خودروی جهان در سال 2016 شده است. در حال حاضر سری 7 را می توان یک سدان لوکس اصیل و با تجربه دانست که نزدیک به نیم قرن سابقه دارد.

طراحی.

طراحی.

در نگاه اول به خوبی می توان به اصالت باواریایی BMW سری 7 پی برد. این خودرو در اصل یک خودرو مدرن و در عین حال کلاسیک است. جلو پنجره دو تکه کلیوی شکل معروف کمپانی BMW با حفظ اصالت طراحی خود، اکنون به اولین جلوپنجره هوشمند این کمپانی بدل شده که تنها در صورت نیاز پیشرانه به هوای بیشتر دریچه های آن باز می شود. چراغ های جلوی این خودرو متصل به جلوپنجره هوشمند طراحی شده که ایده اولیه آن نیز از خود BMW است. طراح ارشد ایرانی BMW یعنی نادر فقیه زاده، قسمت بیرونی سری 7 را با الهام از اصالت 40 ساله این خودرو و مدرن ترین متود های طراحی این کمپانی آلمانی ترسیم کرده که نتیجه آن خودرویی زیبا و بی نقص بوده که شاهد هارمونی کامل بخش های مختلف آن هستیم.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

سری 7 با دنیایی از امکانات نوین، بهترین سفر خودرویی را برای سرنشینان خود به ارمغان می آورد. بی شک تمام هنر به کار رفته در دل این خودرو تنها محدود به ویژگی های بصری آن نبوده و باید به فناوری های به کار رفته در کالبد این خودرو نیز اشاره کرد. سری 7 جدید اولین سدان بزرگی است که علاوه بر ترکیب هوشمندانه آلومینیوم، فولاد سخت و منیزیم، بدنه ای با مرکزیت کربن فشرده (Carbon Core) دارد. استفاده از پلاستیک فشرده فیبر کربن (CFRP) تا حدود 90 کیلوگرم از وزن خودرو کاسته و در عین حال مرکز ثقل آن را پایین تر آورده و استحکام را به طور قابل ملاحظه ای ارتقا داده است. نتیجه این تغییرات چابکی باور نکردنی این قصر متحرک آلمانی شده تا نهایت لذت رانندگی را در دنیای مدرن به ارمغان بیاورد.

سری 7؛ لوکس ترین خودروی جهان.

کمپانی BMW قدمت زیادی در زمینه ساخت خودروهای لوکس داشته و خودروی سری 7 را باید پرچمدار محصولات این کمپانی آلمانی دانست. نسل جدید سری 7 در سال 2016 توسط BMW معرفی شد که با دنیایی از تکنولوژی و نوآوری، آغازگر فصل جدید خودروهای باواریایی است. این قصر متحرک به دلیل قابلیت های بالایی که داشت توانست جایزه معتبر بهترین خودروی لوکس جهان در سال 2016 را از آن خود کند. عنوانی که خود به تنهایی نشانگر ویژگی های منحصر به فرد این خودرو می باشد. سری 7 با دنیایی از امکانات پیشرفته و قابلیت های رانندگی پویا، نهایت لذت رانندگی را در دنیای مدرن به سرنشیان خود عرضه می کند.

 

 

هنر ایرانی، تکنولوژی آلمانی.

ترکیب هنر ایرانی با تکنولوژی آلمانی در ساخت سری 7، آن را تبدیل به بهترین خودروی لوکس جهان کرده است. طراحی این BMW که با ورود خود به دنیای خودرو همه را شگفت زده کرد، حاصل هنر یک ایرانی است. نادر فقیه زاده که پیش از این کابین نسل پیشین سری 7 و جدیدترین نسل سری 6 را طراحی کرده بود این بار هنر خود را در جدیدترین نسل سری 7 به نمایش گذاشته است. سری 7 جدید با استفاده از مواد سبک ساخته شده تا وزن آن نسبت به نسل قبل به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. کاهش وزن نسل جدید سری 7 را باید مدیون استفاده از مواد سبک وزن و در عین حال مقاوم مانند فیبرکربن در در کنار فولاد، منیزیم، پلاستیک و آلومینیوم در ساخت پلت فرم و بدنه دانست.