تاریخ درج خبر : 1396/11/23

پرشیاخودرو حامی مسابقات بین المللی سوارکاری.

پرشیاخودرو همچون گذشته، اینبار نیز حامی فدراسیون سوارکاری در برگزاری مسابقات بین المللی شد. مسابقاتی که با حضور بهترین های این ورزش در مجموعه بام تهران برگزار شد. پرشیاخودرو که همواره حمایت خود را از ورزش، سلامت و محیط زیست نشان داده حامی اصلی این رویداد بین المللی بود.

مسابقات بین المللی پرش با اسب (CSI) که اینبار با میزبانی کشور عزیزمان ایران و به مناسبت دهه فجر برگزار شد، بهانه ای بود تا پرشیاخودرو رسالت همیشگی خود در حمایت از ورزش، سلامت و محیط زیست را در قاب جام سوارکاری پرشیاخودرو دنبال کند. همکاری فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیاخودرو در این دوره از مسابقات حال و هوای جالبی به این ورزش اصیل ایرانی داده بود.

ورزش سوارکاری قدمت طولانی در فرهنگ و رسوم ایران زمین دارد. در ادبیات صنعت خودرو نیز بعد از ورود واژه اسب بخار بعنوان واحد سنجش کار انجام شده در مقیاس زمان، توسط مخترع اسکاتلندی بنام جیمز وات در اواخر قرن هجدهم و ورورد نام این حیوان زیبا و قدرتمند به صنعت خودرو، سبب شد تا برندهای خودروی ارتباط ویژه تری با رویدادهای مربوط به ورزش سوارکاری داشته باشند. همچنین ورزش اصیل سوارکاری یکی از ورزش هایی است که همواره مورد حمایت شرکت پرشیاخودرو بوده و این شرکت با حمایت از فدراسیون ها و تیم های ورزشی گوناگون همواره تلاش کرده تا مسئولیت خود در حوزه سلامت و ورزش را بخوبی ایفا نماید و این پروژه نیز در همین راستا در دستور کار قرار گرفت. مسابقات بین المللی سوارکاری با میزبانی شایسته فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیاخودرو از سوارکاران داخلی و خارجی در مجموعه مجهز بام (پارک چیتگر) از تاریخ 18 الی 20 بهمن در برگزار شد.