تاریخ درج خبر : 1396/4/31

تحویل اولین محموله ب.ام.و سری 7 به مشتریان پرشیاخودرو.

در تاریخ یک اسفند ماه امسال اولین دستگاه از ب.ام.و سری 7 توسط پرشیاخودرو موفق به کسب پلاک ملی ایران شد. این خودروی مدرن آلمانی در تاریخ 9 دی ماه امسال توسط پرشیاخودرو در کشور رونمایی شد و اکنون پس از گذشت کمتر 2 ماه شاهد ورود آن به خیابان های کشور هستیم.

شرکت پرشیاخودرو در اولین فرصت پس از دریافت مجوز پلاک ملی برای این سدان بزرگ آلمانی، تحویل آن به مشتریان را طی یک مراسم به انجام رسانید. مراسم تحویل اولین محموله ب.ام.و سری 7 به مشتریان، تنها یک روز پس از صدور مجوز آن یعنی 2 اسفند ماه در دفتر مرکزی پرشیاخودرو برگزار گردید.

سری 7 یکی از بهترین خودروی های حال حاضر بازار های جهانی به حساب می آید که اکنون می توانیم شاهد تردد آن در خیابان های کشورمان باشیم. عرضه این خودرو در ایران توسط پرشیاخودرو انجام شده و باید آن را تنها سدان بزرگ مدرن بازار بدانیم. سری 7 از یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری مجهز به توربوشارژر بهره می برد که توانایی تولید 258 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور را دارد. نیرویی که این قصر متحرک نزدیک به 2 تنی را با دنیایی از امکانات رفاهی و ایمنی تنها در عرض 6.3 ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رساند. این خودرو با وجود قدرت و شتاب بالا از مصرف سوخت بسیار پایین 5.8 تا 6.2 لیتری بهره می برد.