تاریخ درج خبر : 1398/9/16

کلکسیون ماکت‌های مینیاتوری در پرشیاخودرو بوتیک.

شرکت پرشیاخودرو نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و و مینی در ایران، پس از اعلام ممنوعیت واردات خودرو و محدود شدن عرضه خودروهای وارداتی، اقدام به توسعه کسب و کار در حوزه خرید و فروش خودروهای کارکرده و همچنین ایجاد واحد جدیدی تحت عنوان پرشیاخودرو بوتیک کرده است که در آن اقداماتی از قبیل عرضه و فروش اکسسوری، تیونینگ و اموری از این دست صورت می‌گیرد.

حال این شرکت چهارشنبه هفته گذشته مورخ 13 آذر 98، مجموعه‌ای دیدنی از ماکت‌های ب.ام.و و مینی را در بوتیک 201 مدرن الهیه پرشیاخودرو واقع در مرکز خرید مدرن الهیه برگزار کرد تا دارندگان خودروهای ب.ام.و و مینی و همچنین علاقه‌مندان به این برندها، فرصت بازدید از این کلکسیون را داشته باشند و در صورت تمایل اقدام به خرید کنند. گفتنی است تمامی ماکت‌های قابل عرضه در این مجموعه با تخفیف 20 درصدی ویژه خرید، به علاقه‌مندان عرضه شد.

در این مجموعه نمونه‌های ارزشمندی از انواع ماکت‌های ب.ام.و و مینی به نمایش در آمد که از بارزترین آن‌ها می‌توان به ماکت کانسپت BMW Vision Next 100 اشاره کرد. همچنین ماکت برخی از مدل‌های کلاسیک ب.ام.و نظیر BMW Z8، BMW 3.0 CSL و BMW 507 از دیگر نمونه‌های خاصی است که داشتن آن برای هر مجموعه‌داری خالی از لطف نیست.

از ماکت‌های موجود برند مینی در این مجموعه نیز می‌توان به انواع مدل‌های مینی کوپر S، مینی کوپر کانورتیبل و کانتری من اشاره کرد. از آن‌جایی که رولزرویس یکی از زیرمجموعه‌های ب.ام.و به‌شمار می‌رود، در کلکسیون بوتیک پرشیاخودرو نیز برخی از ماکت‌های این برند نیز به چشم می‌خورد.
شایان ذکر است که در پرشیاخودرو بوتیک، علاوه‌بر ماکت‌های مینیاتوری، انواع اکسسوری‌های اورجینال ب.ام.و و مینی نیز عرضه می‌شود که می‌تواند برای دارندگان خودروهای این برندها، از جذابیت بالایی برخوردار باشد.