تاریخ درج خبر : 1398/11/29

نمایندگی 502 قطعات پرشیاخودرو در خیابان امیرکبیر آغاز به کار کرد.

پرشیا خودرو در ادامه روند توسعه خدمات خود، دومین نمایندگی فروش قطعات یدکی را در خیابان امیرکبیر تهران به عنوان مرکز فروش قطعات یدکی خودرو در کشور افتتاح کرد.
پرشیا خودرو که فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب.ام.و و مینی را بر عهده دارد، چندی قبل نخستین نمایندگی خود را در بازار قطعات یدکی تهران افتتاح کرد تا از این طریق بتواند قطعات اصلی محصولات ب.ام.و و مینی را به عموم مردم و به ویژه فروشندگان بازار قطعات یدکی عرضه کند. اینک و در ادامه روند توسعه پرشیا خودرو، این شرکت با افتتاح نمایندگی 502 در خیابان امیرکبیر تهران، گام دیگری در تامین قطعات یدکی اصلی محصولات خود برداشته است.

افتتاح این نمایندگی‌ها، بخشی از استراتژی توسعه خدمات پرشیا خودرو در بعد کمی و کیفی است تا از این طریق مالکین محصولات ب.ام.و و مینی بتوانند با اطمینان بیشتری لذت راندن این خودرو‌ها را تجربه کنند. پرشیا خودرو تاکنون طرح‌های مختلفی را در زمینه خدمات پس از فروش اجرایی کرده است که از آن جمله می‌توان به گسترش شبکه نمایندگی‌ها، طرح ارائه بسته‌های افزایش گارانتی و ارائه طرح‌های ویژه تخفیفی برای سرویس و تعمیرات و البته بازدیدهای رایگان در شبکه نمایندگی‌های این شرکت اشاره کرد. افتتاح دومین نمایندگی فروش قطعات یدکی در قلب تجاری این صنف در تهران نیز گام دیگری در همین راستا است تا از این طریق نیاز بازار به قطعات یدکی اصلی محصولات ب.ام.و و مینی برطرف شود.

نمایندگی 502 پرشیا خودرو در مجتمع تجاری سپهر در خیابان امیرکبیر تهران واقع است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تلفن این نمایندگی با پیش شماره تهران و شماره 36900433 تماس بگیرید.

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار

 

پرشیاخودرو نمایندگی قطعه 502 بازار