تاریخ درج خبر : 1400/4/3

نشست نمایندگان فروش شرکت پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در کشور، با هدف ایجاد ارتباط سازنده با نمایندگان خود در بخش فروش و همچنین هماهنگی هرچه بیشتر و یکسان سازی شرایط فروش زیرمجموعه های تابعه، اقدام به برگزاری همایش نمایندگان فروش نمود. این نشست در روز 30 خرداد ماه و در محل هتل المپیک با حضور جمعی از نمایندگان فروش این شرکت برگزار گردید.

مدیران پرشیا خودرو در این نشست ضمن تاکید بر تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر با نمایندگان این مجموعه، بر رعایت اصول مشتری مداری در تمامی بخش ها اعم از فروش و خدمات پس از فروش تاکید ویژه نمودند.

مجموعه پرشیا خودرو در حال حاضر ضمن فعالیت در زمینه خرید و فروش خودروهای نو و کارکرده ب ام و و مینی، در بخش های ارائه خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی ، فروش قطعه اورجینال ب ام و و مینی ، تیونینگ خودرو، خرید، فروش و بازسازی خودروهای کلاسیک ب ام و ، فروش اکسسوری و لایف استایل اوجینال ب ام و و مینی، فروش انواع قطعات مصرفی و افزودنی های سوخت با برند پرشیا ساین  فعالیت دارد.

علاقمندان جهت ارتباط با شرکت پرشیا خودرو و اطلاع از شرایط فروش خودروهای ب ام و و مینی و همچنین خدمات قابل ارائه توسط این شرکت می توانند با تلفن دفتر مرکزی ( کد شهر 021) 4591  تماس برقرار کرده و یا به وبسایت این شرکت به آدرس www.persiakhodro.ir مراجعه نمایند.