تاریخ درج خبر : 1400/8/5

فستیوال خانوادگی تجربه پرمیوم پرشیا خودرو نمایندگی ۱۵۰ الهیه

فستیوال خانوادگی تجربه پرمیوم پرشیا خودرو در نمایندگی پرشیا خودرو  کد ۱۵۰ الهیه

در ادامه برگزاری "فستیوال خانوادگی تجربه پرمیوم"  پرشیا خودرو ، این بار نمایندگی کد ۱۵۰ الهیه واقع در پل رومی، میزبان علاقمندان محصولات BMW و MINI است.

مشتریان محترم پرشیا خودرو با حضور در این نمایندگی می توانند از فرصت خرید خودروهای ب ام و و مینی همراه با تخفیف ویژه و محدود بهره‌مند شوند. 

در مدت زمان برگزاری این فستیوال با حضور کارشناسان متخصص پرشیا خودرو، کارگاه آموزشی آپشن در محل نمایندگی برگزار می شود. همچنین روز پنج شنبه ۶ آبان از ساعت ۱۷ الی ۱۹ دورهمی خودروهای کلاسیک پرشیا خودرو با حضور خودروهای جذاب کلاسیک ب ام و در این محل برگزار خواهد شد.

دارندگان خودرو ب ام و نیز می توانند در مدت زمان این جشنواره با حضور در نمایندگی کد ۱۵۰ پرشیا خودرو (الهیه) از خدمات آپدیت نرم افزاری مرتبط با خودروهای ب ام و بهره‌مند شوند.

در مدت برگزاری این فستیوال در نمایندگی کد ۱۵۰ الهیه، ووچر تخفیف ۵% قطعات برای هر خرید از کانتر تعمیرگاه مرکزی و پذیرش در تعمیرگاه مرکزی به بازدیدکنندگان تعلق می‌گیرد.

در بخش خرید اکتان پرشیا ساین برای خرید های تا ۵ عدد ۱۰%، خریدهای ۱۰ عدد به بالا ۲۰%، ۲۰ عدد به بالا با ۳۰% تخفیف ارائه می شود. در بخش خرید مکمل بنزین ۳۵ درصد تخفیف برای خریداران در نظر گرفته شده است.

از سایر تخفیف های این فستیوال بزرگ خانوادگی تجربه پرمیوم پرشیا خودرو  می توان به گارانتی (۳۰ %) BSI (۳۰%)، اکسسوری و لایف استایل (۳۰%)، روغن (۱۰%) اشاره کرد.

نمایندگی کد ۱۵۰ پرشیا خودرو (الهیه) واقع در آدرس تهران، خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، پلاک ۵۳  از تاریخ ۵ تا ۹ آبان از ساعت ۱۰ الی ۲۲ میزبان علاقمندان است.
 

مدت زمان فستیوال : ۰۵ الی ۰۹ آبان

ساعات حضور :  از ساعت ۱۰ الی ۲۲

محل برگزاری : تهران، خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، پلاک ۵۳

تلفن های تماس : ۲۲۰۰۸۸۰۰ 

تلفن همراه مدیر فروش: ۰۹۱۲۳۷۸۱۳۸۷

 

مسیر یابی
گوگل  Waze
گوگل مپ نقشه ویز

 

عضویت در شبکه های اجتماعی پرشیاخودرو

 

persiakhodro persiakhodro https://t.me/PersiakhodroBMW persiakhodro