تاریخ درج خبر : 1400/10/5

همایش رونمایی از محصولات روغن موتور پرشیا ساین

 

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران، طی مراسمی اقدام به رونمایی از سبد محصولات روغن موتور برند "پرشیا ساین " کرد.

تامین محصول روغن موتور اورجینال و با کیفیت همواره از دغدغه های پرشیا خودرو، جهت شبکه خدمات پس از فروش خود نیز بوده و از این رو شرکت پرشیا خودرو با همکاری یکی از معتبرترین شرکت های تولید روغن موتور در جهان، اقدام به ارائه محصولات با کیفیت استاندارد جهانی جهت بازار ایران نموده است.

محصولات روغن موتور پرشیا ساین توسط شرکت Zeller+Gmelin آلمان که از تامین کننده های اصلی شرکت ب ام و است، در کشور آلمان تولید شده و در کارخانه پرشیا خودرو واقع در منطقه آزاد ارس ، بسته بندی و به بازار ایران عرضه می شود.

شرکت Zeller+Gmelin آلمان دارای پنج شعبه در کشورهای مختلف جهان و از پیشگامان تکنولوژی در زمینه مهندسی محصول محسوب می شود.

سبد محصولات روغن موتور پرشیا ساین شامل 14 محصول است و این روغن  های موتور بخش عمده ای از نیاز باز خودروهای لوکس کشور را پوشش می دهد.

طی این برنامه مدیران شرکت Zeller+Gmelin به صورت آنلاین و اعضای هیئت مدیره و مدیران مجموعه پرشیا خودرو دقایقی را به سخنرانی پرداختند.

این مراسم چهارشنبه هفته گذشته با حضور مدیران مجموعه پرشیا خودرو، فعالان حوزه فروش روغن موتور، صاحبان اتوسرویس های برجسته در هتل اسپیناس پالاس  برگزار گردید.