تاریخ درج خبر : 1400/12/15

جشنواره خرید و فروش خودروهایBMW Series 3

در نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو شریعتی

شرکت پرشیا خودرو به‌ عنوان تنها ارائه‌دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران اقدام به برگزاری جشنواره خرید و فروش خودروهای BMW سری ۳در نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو شریعتی نموده است.


علاقه‌مندان جهت استفاده از شرایط خرید خودروهای ب ام و و مینی با شرایط متنوع نقدی و اعتباری ویژه این مراسم، می‌توانند در تاریخ ۱۶ اسفند به نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو مراجعه نمایند. 


در مدت‌زمان جشنواره صاحبان و دارندگان خودروهای ب ام و با حضور در محل نمایندگی ۱۰۲ شریعتی می‌توانند به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه خودرو خود را برای چک ۱۲ گانه به کارشناسان و متخصصان مجموعه بسپارند و همچنین درخواست فعال‌سازی رایگان ۳ آپشن "جایگزینی انیمیشن M به‌جای BMW Connected Drive، نمایش لوگو M performance  در پشت آمپر و تغییر صدای آلارم خودرو" را داشته باشند. همچنین با دریافت کارت تخفیف ۲۵ درصدی تا پایان اسفند ۱۴۰۰ و با مراجعه به تعمیرگاه مرکزی اقدام به فعال‌سازی دیگر آپشن‌ها نمایند. لازم به ذکر است فعال‌سازی آپشن‌ها به‌صورت اورجینال و با استانداردهای شرکت BMW انجام شده و برای گارانتی خودرو مشکلی ایجاد نخواهد کرد.


همچنین علاقه‌مندان به اکسسوری‌ها و لایف‌استایل ب ام و و مینی نیز می‌توانند از موقعیت خرید اکسسوری‌های خاص برند BMW و MINI و همچنین دوچرخه‌های جذاب و مدرن BMW با آفر ویژه در نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو واقع در تهران، خیابان شریعتی استفاده نمایند. 


این جشنواره روز دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در محل نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو شریعتی واقع در تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، نبش کوچه گوهر برگزار می‌شود. ضمنا شرایط چک ۱۲ گانه رایگان تا انتهای هفته برقرار خواهد بود. 


مشتریان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با نمایندگی ۱۰۲ پرشیا خودرو تلفن ۰۲۱٧٧٦٠٠٥٥٦ تماس حاصل نمایند.

 

تاریخ شروع جشنواره : ۱۶ اسفند

ساعات حضور :  از ساعت ۱۰ الی ۱۷

محل برگزاری : تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، نبش کوچه گوهر

تلفن تماس :  ۰۲۱٧٧٦٠٠٥٥٦

 

مسیر یابی
گوگل  Waze
گوگل مپ نقشه ویز

 

‌عضویت در شبکه های اجتماعی پرشیاخودرو

 

persiakhodro persiakhodro https://t.me/PersiakhodroBMW persiakhodro