تاریخ درج خبر : 1401/1/28

رونمایی از محصولات پرشیاتو در بوتیک ایران مال

پرشیا خودرو برگزار می‌کند.

شرکت پرشیا خودرو پیرو افتتاح شعبه جدید "پرشیا بوتیک" واقع در مرکز خرید بزرگ ایران مال اقدام به رونمایی از محصولات اکسسوری و لایف‌استایل با برند " پرشیاتو " می‌نماید.

پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش  ب.ام.و و مینی در ایران، به دنبال برنامه‌های خود جهت توسعه و ارتقا جایگاه برند پرشیا خودرو در کشور، طی مراسمی، روز جمعه 26 فروردین 1400 از ساعت 18 الی  21در شعبه "پرشیا بوتیک" ایران مال تهران، اقدام به رونمایی از محصولات اکسسوری و لایف‌استایل خود با برند "پرشیاتو" می‌نماید.

علاقه‌مندان به برند پرشیا خودرو می‌توانند از محصولات اختصاصی اکسسوری و لایف‌استایل این شرکت با برند "پرشیاتو " در محل پرشیا بوتیک بازدید نموده و خرید کنند.

"پرشیا بوتیک" مجموعه‌ای از امکاناتی است که مالکان و علاقه‌مندان برند‌های ب.ام.و و مینی برای خودروهایشان به آن نیاز دارند و در طراحی آن تلاش شده است همه امکانات زیر یک سقف، در اختیار گروه مخاطبان قرار گیرد. "پرشیا بوتیک" محلی برای مشتاقان و علاقه‌مندان خودرو به‌ویژه برندهای ب.ام.و و مینی است تا در یک محیط دوستانه و در فضایی اختصاصی، زمانی را در کنار یکدیگر بگذرانند.

حضور در برنامه رونمایی از محصولات اکسسوری و لایف‌استایل "پرشیاتو" برای عموم آزاد است.

مجموعه "پرشیا بوتیک" واقع در مرکز خرید بزرگ ایران، طبقه G1 بخش نمایشگاه خودرو قرار دارد.