تاریخ درج خبر : 1401/3/8

فروش منعطف پرشیاخودرو در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک

 

مطابق اطلاع رسانی شرکت پرشیا خودرو،

شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کمک به تجربه بهتر ایشان در امر خرید خودرو، اقدام به ارائه انواع شرایط فروش و طرح‌های متنوع خرید اعتباری خودرو نموده است. طرح های فروش نقدی، فروش اعتباری با اقساط 12 ماهه با پیش پرداخت 30 الی 60 درصد (اجاره به‌شرط تملیک)، فروش اعتباری به شیوه  LC داخلی (اعتبار اسنادی) از روش های قابل انتخاب هستند.

طبق اطلاعیه شرکت پرشیا خودرو، خودروهای خریداری شده در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" این مجموعه تا پایان مدت قرارداد و بازپرداخت کامل اقساط توسط خریدار، در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و این خودروها قابلیت واگذاری به شخص ثالث را ندارند.

در طرح "اجاره به‌شرط تملیک" خودرو در مالکیت شرکت پرشیا خودرو بوده و به صورت اجاره‌ای در اختیار خریدار قرار می گیرد. پس از گذشت مدت زمان بازپرداخت اقساط، خودرو از مالکیت شرکت به مالکیت شخص خریدار منتقل شده و ایشان به طور کامل صاحب خودرو می‌شوند.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش خودروهای BMW و MINI ، می‌توانند با شماره‌تلفن 0214591 داخلی 3 (بخش فروش) تماس حاصل فرمایند.