تاریخ درج خبر : 1402/3/27

کمپین تابستانه سراسری خدمات پس از فروش همراه با تخفیف

کمپین تابستانه سراسری خدمات پس از فروش همراه با تخفیف

شرکت پرشیا خودرو به مناسبت فرارسیدن فصل تابستان اقدام به برگزاری کمپین تابستانه در بخش خدمات پس از فروش نموده است. در کمپین جدید خدمات پس از فروش پرشیا خودرو تمامی دارندگان خودروهای ب ام و و مینی می‌توانند از تخفیف‌های ویژه در بخش خرید قطعه، روغن، تیونینگ، اکسسوری و بسته‌های گارانتی بهره‌مند شوند.

خودروهایی که در مدت‌زمان این کمپین از روز 27 خرداد الی 7 تیرماه 1402 به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج و سایر نمایندگی های رسمی خدمات پس از فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور مراجعه کنند شامل این طرح خواهند شد و می‌توانند از تخفیف‌های این استفاده کنند و از تخفیف‌های کمپین خدمات پرشیا خودرو در بخش خدمات می‌توان به 10 درصد تخفیف در بخش قطعه، روغن، رینگ و تایر، تا 15 درصد در بخش خدمات تیونینگ، تا 40 درصد در بخش گارانتی، 25 درصد در بخش خدمات BSI، 30 درصد در خرید اکسسوری ب ام و و مینی، 35 درصد در بخش خرید محصولات برند پرشیاتو و تا 10 درصد در بخش سرویس خودرو شاره کرد. همچنین شرکت کنندگان در این طرح می‌توانند از شرایط ویژه خرید دوچرخه‌های برقی ب ام و به صورت نقد و اقساط استفاده کنند.

دارندگان خودروهای مولتی‌برند نیز می‌توانند از کارشناسی رایگان خودرو در مدت زمان این طرح بهره‌مند شود. علاقه‌مندان جهت استفاده از کمپین تابستانه خدمات پس از فروش پرشیا خودرو می‌توانند از تاریخ 27 خرداد تا 7 تیرماه 1402 به "دفتر مرکزی پرشیا خودرو" واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج و سایر نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش در سراسر کشور مراجعه یا با شماره‌تلفن 0214591 تماس حاصل نمایند.

این کمپین به صورت سراسری در تمام نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش سراسر کشور برگزار می‌شود و متقاضیان در سایر نقاط کشور می‌توانند با مراجعه به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس www.persiakhodro.ir/dealers از آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش پرشیا خودرو مطلع شوند.

در هر دو نسخه شاهد استفاده از پکیج باتری 84.3 کیلو وات ساعت هستیم. این خودرو با سیستم شارژ سریع ۲۰۵ کیلوواتی سازگار است و می‌تواند در زمان ۳۰ دقیقه، ظرفیت باتری‌ها را از ۱۰ به ۸۰ درصد برساند. خریداران این خودرو به مدت دو سال، ۳۰ دقیقه شارژ روزانه‌ رایگان از طریق ایستگاه‌های شارژر الکتریفای امریکا را هدیه می‌گیرند.

 

مشاوره خرید، فروش و معاوضه خودرو

جهت دریافت مشاوره تخصصی خرید و دریافت لیست قیمت خودرو فرم زیر را پر نمایید

فرم خرید خودرو بی ام و