طراحی.

طراحی.

نوآوری در کلاس خودروهای کوچک.

خودروهای کوچک از جمله کلاس های خودرویی بوده که معمولا خودروهای هاچ بک و اقتصادی در آن تولید می شود. این در حالی است که کمپانی BMW با معرفی سری 2 کوپه، چاشنی اسپرت و هیجان را به این بخش از بازار نیز اضافه کرده است. سری 2 کوپه یک خودروی کوچک اما اسپرت بوده که قدرت و سرعت قابل توجهی را از خود به نمایش می گذارد. سبک طراحی کاملا متفاوت این کوپه باواریایی یک نوآوری در صنعت خودرو به حساب می آید و بدون شک باید آن را پرچمدار کوپه های اسپرت کوچک دانست. BMW سری 2 کوپه با قدرت بالا در کنار ابعاد کوچک فصل جدیدی را در عرصه خودروهای اسپرت آغاز کرده است.

 

ظاهری اسپرت و جذاب.

تمامی ویژگی های سری 2 کوپه را به خوبی می توان در نگاه اول متوجه شد. ورودی های هوای بزرگ بر روی سپر جلو، در کنار خطوط برجسته بر روی بدنه آن خبر از یک خودروی کاملا اسپرت می دهد. خودروی اسپرتی که با وجود ابعاد کوچک قدرت قابل توجهی را از خود به نمایش می گذارد. یکی دیگر از ویژگی های اسپرت این خودرو، رنگ های جذاب قابل سفارش برای آن است. رنگ های مهیجی همچون Valencia Orange، Melbourne Red و Estoril Blue برای سری 2 کوپه قابل سفارش بوده که کاملا با خصوصیات جوان پسند آن سازگار است.

 

فضایی برای 4 سرنشین.

جذابیت رنگ بندی بدنه BMW سری 2 کوپه، درون کابین آن نیز ادامه داشته و در این بخش نیز رنگ های جذابی چون Coral Red قابل سفارش است. درون کابین این خودروی اسپرت فضا برای 4 سرنشین در نظر گرفته شده تا لذت رانندگی اسپرت را در کنار دوستان خود تجربه کنید. درب های سری 2 به صورت کشیده طراحی شده که علاوه بر زیبایی بصری در ظاهر، سوار و پیاده شدن سرنشینان ردیف عقب را به سهولت ممکن می سازد. طراحی درون کابین به نوعی انجام شده تا حس رانندگی اسپرت و هیجان انگیز را به همه سرنشینان منتقل کند.