طراحی.

طراحی.

وقتی زیبایی تکامل می باید.

فیس لیفت سری 2 کانورتیبل از سال 2018 عرضه می گردد که با تغییراتی نامحسوس اما موثر به روز رسانی شده است. طراحی جدید برای ورودی های هوا بر روی سپر جلو، فرم جدید طراحی چراغ های LED جلو و عقب، جلوپنجره ویرایش شده و ... از جمله تغییراتی هستند که زیبایی سری 2 کانورتیبل نسبت به قبل بیشتر کرده اند. البته تغییرات تنها به نمای بیرونی خودرو ختم نشده و درون کابین نیز ادامه دارد. طراحی کابین سری 2 کانورتیبل همچون ظاهر آن با تغییراتی مختصر اما موثر همراه بوده تا لذت سواری را برای سرنشینان خودرو دوچندان کند.

 

تجربه ای متفاوت از تابستان.

سری 2 کانورتیبل ساخته شده تا تجربه ای منحصر به فرد از تابستان را به ارمغان بیاورد. با این کانورتیبل جذاب آلمانی متفاوت ترین سفر های تابستانی را تجربه خواهید کرد. این خودروی اسپرت به لطف سقف متحرک خود نهایت لذت و هیجان را برای سرنشینان خود رقم می زند. کابین این خودروی دو درب، برای 4 سرنشین طراحی و ساخته است. البته در صورت استفاده 2 نفره از سری 2 کانورتیبل، می توانید از فضای ردیف عقب به عنوان محفظه بار استفاده نمایید. علاوه بر این صندلی های ردیف عقب قابلیت خواباندن را دارند که به لطف آن امکان دسترسی به فضای صندوق بار از درون کابین مهیا می شود.

 

هنر بازی با خطوط.

با وجود این که BMW سری 2 کانورتیبل از نظر ابعاد جزو خودروهای کوچک و جمع و جور قرار می گیرد اما هنر به کار رفته در طراحی آن باعث شده تا ظاهری طویل و کشیده به خود بگیرد. البته اگر سقف خودرو باز شود طول آن بیشتر از این نیز به نظر می رسد. استفاده از خطوط شکسته و تند در طراحی بدنه سری 2 کانورتیبل را جذاب تر از قبل کرده است. در حال حاضر حتی لامپ های LED داخل چراغ جلو نیز در نسخه فیس لیفت از حالت گرد به شش ضلعی تغییر شکل داده اند تا سری 2 کانورتیبل چهره ای تهاجمی تر از قبل به خود بگیرد.