طراحی.

طراحی.

تحول در طراحی.

BMW با معرفی نسل ششم سری 3 تحول جدیدی در طراحی محصولات خود ارائه داد. طراحی چراغ های جلو متصل به جلو پنجره، نوآوری جدیدی است که برای اولین بار در تاریخ BMW بر روی خودروی سری 3 اجرا شد. این سبک طراحی در عین حفظ اصالت طراحی BMW، فصل جدیدی از زیبایی و جذابیت را برای سری 3 برای سری 3 رقم زده است. طراحی چراغ های جلو به وسیله خطوط شکسته انجام شده که در نهایت به جلوپنجره کلیوی شکل ختم می شد. این ترکیب هنرمندانه دو سبک متضاد باعث شده تا سری 3 در عین  داشتن چهره ای خشن کاملا زیبا و جذاب به نظر برسد.

 

ورزشکار خانواده دوست.

اگر قرار باشد به BMW سری 3 یک شخصیت انسانی نسبت دهیم، بدون شک باید آن را ورزشکار خانواده دوست دانست. این خودرو با عدد 3 نام گذاری شده که پیرو استاندارد جدید نام گذاری BMW (که در آن خودروهای خانوادگی با اعداد فرد و خودروهای اسپرت با اعداد زوج نام گذاری می گردد) باید آن را یک خودروی خانوادگی بدانیم. سری 3 با وجود ساختار خانوادگی که دارد، نمایش چشم نوازی از نظر قابلیت های اسپرت را به نمایش می گذارد که شامل طراحی جذاب و مشخصات فنی قدرتمند می باشد. ظاهر این خودروی خانوادگی کاملا جذاب و پویا بوده که کاملا زیبا و جوان پسند است.

 

اهرم تعویض دنده معروف BMW.

اهرم تعویض دنده یکی از بخش های پرکاربرد در کابین خودروست که راننده همیشه با آن سر و کار دارد. تمامی المان های طراحی در لذت رانندگی تاثیر گذار بوده و اهرم تعویض دنده نیز از این قاعده مستثنا نیست. بدون شک هر برند خودروسازی در برخی بخش های طراحی دارای سبک منحصر به فردی بوده که به نوعی امضای آن برند به حساب می آید. در خودروهای BMW نیز باید اهرم تعویض دنده خلبانی را یکی امضا های این کمپانی باواریایی دانست. درون کابین سری 3 سدان، لمس اهرم تعویض دنده منحصر به فرد BMW حس رانندگی اسپرت را به خوبی برای راننده القا می کند.