طراحی.

طراحی.

طراحی کلاسیک و کاربرد مدرن.

در نگاه نخست ظاهر کلی سری 5 همان ظاهر کلاسیک و با اصالت BMW است که در نمای جلو از یک جلوپنجره کلیوی شکل و چراغ های جلوی دوتایی تشکیل شده است. تمامی بخش های مختلف سری 5 جدید به جدیدترین تکنولوژی کمپانی BMW مجهز شده تا در عین زیبایی کاملا کاربردی باشند. جلو پنجره مورد نظر اکنون تبدیل به یک جلوپنجره هوشمند شده که تنها در صورت نیاز پیشرانه به هوای بیشتر دریچه های آن باز می شود. همچنین طراحی داخلی جلو های جلو تغییر کرده و اکنون چراغ ها به صورت دو شش ضلعی و از نوع LED ساخته شده اند که توانایی روشنایی مسیر پیش رو را تا 500 متر دارند.

 

بهره گیری از طراحی جدید برای سرنشینان.

مهندسین BMW در زمان ساخت کابین سری 5 به راحتی هر چه بیشتر سرنشینان متمرکز شده اند که نتیجه آن صندلی های راحت مجهز به ماساژور با 8 حالت مختلف و 20 محفظه هوا جهت تنظیم صندلی ها با توجه ارگونومی بدن سرنشینان می باشد. یکی دیگر از امکانات مهم و پیشرفته ای که در دل سری 5 به کار رفته، سیستم کنترل اشاره ای بوده که به وسیله آن و تنها با حرکت انگشتان دست از راه دور می توان برخی امکانات خودرو را به کار برد. طراحی داشبورد و ادوات داخل کابین با حفظ اصالت و پایبندی به طراحی نوین شکل گرفته تا زیبایی ظاهر خودرو را درون کابین آن نیز لمس کنید.

 

سری 5 با ابعادی بزرگتر از همیشه.

با وجود این که نسل هفتم سری 5 نسبت به نسل پیشین خود سبک تر شده، اما ابعاد آن کاملا افزایش یافته است. این سدان متوسط باواریایی اکنون 29 میلی متر در طول، 8 میلی متر در عرض و 2 میلی متر در ارتفاع بزرگتر از قبل شده که نتیجه آن فضای بیشتر کابین و صندوق بار می باشد. البته این افزایش حجم ابعاد هیچ تاثیر منفی در رانندگی ندارد، زیرا انواع و اقسام رادار های کمکی راننده در قسمت های مختلف سری 5 تعبیه شده تا رانندگی با آن در شهر و همچنین پارک کردن به راحتی صورت پذیرد.