طراحی.

طراحی.

سبک جدید با طراحی متفاوت.

با ورود سری 2 اکتیورتورر به جمع محصولات کمپانی BMW، شاهد سبک جدیدی در طراحی خودروهای این کمپانی هستیم. این خودروی چند منظوره آلمانی به سبک جدیدی طراحی شده که با وجود رعایت تمام اصول و قواعد طراحی BMW، دارای ظاهری کاملا متفاوت و جذاب است. در طراحی و ساخت خودروهای چند منظوره معمولا به ویژگی های کاربردی آن بیشتر پرداخته می شود و از این رو، در کلاس خودروهای چند منظوره نباید به دنبال خودروهای زیبا، جذاب و یا پویا و چالاک باشید. اما سری 2 اکتیوتورر در عین کاربردی بودن، خودرویی با ظاهر جذاب است که رانندگی پویا و مهیج را برای سرنشینان خود به ارمغان می آورد.

 

محیط را لمس کنید.

طراحان کمپانی BMW در طراحی سری 2 اکتیو تورر از پنجره های بزرگ در دور تا دور خودرو استفاده کرده اند تا ارتباط میان سرنشینان و بیرون خودرو بیشتر شود. علاوه بر این، در نمای جانبی خودرو شاهد استفاده از پنجره های کوچک (لچکی) در کنار ستون های A و C خودرو هستیم که کمک شایانی به دید بیشتر سرنشینان از محیط داشته و در کنار سقف پانوراما نور داخل خودرو را نیز بیش از پیش افزایش می دهد. صندلی های استفاده شده در کابین سری 2 اکتیو تورر از ارتفاع نسبتا بیشتری برخوردار هستند که علاوه بر سهولت سوار و پیاده شدن سرنشینان، تسلط راننده و سرنشینان را نسبت به مسیر و محیط اطراف افزایش می دهد.

 

کابین چند منظوره.

تمام صندلی های این خودروی چند منظوره مدرن آلمانی به جز صندلی راننده از قابلیت تا شدن بهره می برند که به لطف آن قسمت صندوق بار سری 2 اکتیو تورر به میزان قابل توجهی افزایش یافته و حمل وسایل بزرگ تا طول 2 متر و 40 سانتی متر نیز امکان پذیر می باشد. همچنین با وجود صندلی های تاشو ردیف عقب، سرنشینان می توانند از درون کابین به محتویات صندوق بار دسترسی داشته باشند. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های سری 2 اکتیو تورر صندلی های قابل تنظیم در ردیف عقب بوده که به کمک آن می توان صندلی های ردیف عقب این خودرو را به میزان 13 سانتی متر در طول جا به جا کرد که نتیجه آن هماهنگی قابل تنظیم میان بخش بار و سرنشینان خودرو می باشد.