خدمات بدون مرز با امداد پرشیاخودرو

BMW سری4 Gran coupe

خدمات بدون مرز با امداد پرشیاخودرو

BMW سری4 Gran coupe

 امداد خودروهای پرشیاخودرو بخش مهمی از فعالیت های پس از فروش این شرکت بوده که سرویس و خدمات سیار را به ب.ام.و سواران عرضه می کنند. در حال حاضر شرکت پرشیاخودرو از خودرو های امداد BMW با امکانات کامل برای امدادرسانی بهره می گیرد. خودروهای امداد به پیشرفته ترین تجهیزات امداد رسانی برای خودرو های BMW مجهز شده تا خدمات مورد نیاز را ارائه دهند. انجام سرویس در محل، خدمت جدیدی از این واحد بوده که در آن، خودروی مشتریان بدون اتلاف زمان و طی مسافت انجام می پذیرد. همچنین حمل خودرو با خودروبر به واحد خدمات پس از فروش برای انجام سرویس های کامل و تحویل آن در محل، خدمتی نوین از پرشیاخودرو در کشور بوده که در راستای توسعه خدمات پس از فروش صورت گرفته است. در کنار خودرو های امداد شرکت پرشیاخودرو، خودروبر های طرف قرار داد آن نیز در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به BMW سواران بوده تا با خیالی آسوده نهایت لذت رانندگی را در مسافرت به نقاط مختلف ایران تجربه کنند.

تعمیرگاه مدرن با طراحی آکواریومی

تعمیرگاه های پرشیاخودرو با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و دستگاه های پیشرفته مطابق با استاندارد های جهانی BMW آماده ارائه هرگونه خدمات سرویس و تعمیر خودرو های BMW در کشور است. این تعمیرگاه در جهت امر مهم مشتری مداری، به صورت آکواریومی طراحی و ساخته شده در اطراف محل انتظار مشتریان قرار گرفته است. در این معماری بدون ایجاد مزاحمت، مشتریان می توانند سیر انجام تعمیرات را بر روی خودروی خود مشاهده کنند. خدمات این واحد شامل تعمیرات تمام بخش های فنی خودرو مانند تعمیرات جلوبندی، تعمیرات و تنظیمات پیشرانه، تنظیمات فرمان، تعمیرات سیستم انتقال قدرت شامل گیربکس و دیفرانسیال، تعمیرات زیربندی، بالانس دقیق چرخ ها، تعمیرات و تنظیمات فنر بندی و ... بوده که به کمک دستگاه های بسیار پیشرفته ای مانند دستگاه تنظیم فرمان، دستگاه اکتیو کروز کنترل و ... در کوتاه ترین زمان صورت می پذیرد. کلیه تکنسین های واحد تعمیرگاه پرشیاخودرو سطح بالایی از دوره های آموزشی را در زمینه تخصصی خود در داخل و خارج از کشور سپری کرده اند.

صافکاری و نقاشی با استاندارد های جهانی

واحد صافکاری و نقاشی شرکت پرشیاخودرو با بهره گیری از بهترین تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا و با رعایت اصول و استاندارد های کمپانی BMW، زیبایی و استقامت را به خودروی شما باز می گرداند. استفاده از دستگاه های مدرن مانند جوشکاری آلومینیوم، اسکنر رنگ، چراغ رنگ سازی، خشک کن موضعی، ضخامت سنج دیجیتالی رنگ، صافکاری با دستگاه جوش نقطه ای و ... در این واحد، کیفیت نهایی کار را تضمین می کند. همچنین دستگاه شاسی کشی پرشیاخودرو یکی از مجهز ترین دستگاه های شاسی کشی جهان می باشد که دارای نقشه شاسی مدل های مختلف BMW بوده و دقیق ترین تنظیم شاسی را برای خودروها انجام می دهد. کلیه تکنسین های صافکاری و نقاشی پرشیاخودرو با حضور مستمر در دوره های آموزشی فنی و تخصصی در داخل و خارج از کشور به دانش روز در این زمینه مسلط هستند.

اطمینان خاطر با قطعات اصلی

بدون شک در نگاه نخست قیمت مناسب قطعات تقلبی برای مشتریان یک امتیاز مثبت به نظر می رسد. اما در حقیقت، خرید و نصب قطعات و لوازم غیر اصلی بر روی خودرو ها علاوه بر خرابی زود هنگام، به دیگر بخش های مرتبط با قطعه مورد نظر نیز آسیب می رساند. اما مهم تر از خسارات مالی و آسیب دیدن خودرو، خسارات جانی است که در اثر اختلال در نحوه عملکرد قطعات غیر اصلی در زمان رانندگی رخ می دهد. در حال حاضر انبار های قطعات شرکت پرشیاخودرو در ابعادی وسیع، هزاران قطعه مکانیکی و الکترونیکی اصلی انواع خودرو های BMW را در خود جای داده که پاسخگوی نیازهای مشتریان است. قطعاتی اصلی که استفاده از آن ها، سلامت سرنشینان و خودرو را در سفر تضمین می کنند.