طرح بازدید رایگان نوروزی خودروهای BMW و MINI (تا 15 فروردین تمدید شد).

  به همراه تخفیف های ویژه و 2 ماه تمدید رایگان گارانتی.

  طرح بازدید رایگان نوروزی خودروهای BMW و MINI (تا 15 فروردین تمدید شد).

  به همراه تخفیف های ویژه و 2 ماه تمدید رایگان گارانتی.

  طرح بازدید رایگان نوروزی خودروهای BMW و MINI (تا 15 فروردین تمدید شد).

  به همراه تخفیف های ویژه و 2 ماه تمدید رایگان گارانتی

   

  شرکت پرشیاخودرو طرح بازدید رایگان نوروزی خودروهای BMW و MINI را در کلیه مراکز خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور آغاز کرد.

  در اين طرح که تا 15 فروردین ماه تمدید شده، بازدیدهای خودرو ویژه فصل بهار توسط تکنسین های مجرب پرشیاخودرو انجام می گردد. از جمله مهم ترین مواردی که در این کمپین مورد بررسی قرار می گیرند می توان به چک 12 گانه رایگان خودرو اشاره کرد. مالکان خودروهای BMW و MINI می توانند با دریافت نوبت در بازه زمانی اعلام شده، از 2 ماه تمدید رایگان گارانتی بر روی خودرویشان بهره مند شوند. اقدامی که در نوع خود بی سابقه بوده و پرشیاخودرو جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است.

   

  همچنین پرشیاخودرو تخفیف های ویژه ای را برای ارائه خدمات به مشتریانی که در طرح نوروزی به نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت مراجعه می نمایند در نظر گرفته که به شرح زیر می باشند:

  • تخفیف قطعات تا 25 درصد
  • تخفیف تیونینگ تا 20 درصد
  • تخفیف بسته های گارانتی تا 20 درصد
  • تخفیف رینگ، تایر، باتری و زاپاس تا 20 درصد

  تماس با پرشیاخودرو.

  تماس با پرشیاخودرو.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن دفتر مرکزی پرشیاخودرو 0214591 داخلی 2 تماس بگیرید تا کارشناسان خدمات پس از فروش راهنمایی های لازم را ارائه دهند.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  Please select your language