قوانین کمتر. هیجان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Coupe

قوانین کمتر. هیجان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Coupe

مدل

BMW 2 Series Coupe

کد شناسایی

F22

کلاس بندی

کوپه کوچک اسپرت

نوآوری به سبک آلمانی.
سری 2 از سال 2014 به سبد محصولات BMW افزوده شده و اکنون جایگاه ویژه ای در میان خودروهای این کمپانی دارد. این خودروی جدید که به تازگی از سوی BMW معرفی شده، یادآور خودروی افسانه ای سری 02 متعلق به دهه 1960 میلادی است. سری 02 موفق ترین و پر فروش ترین خودروی عصر کلاسیک BMW بوده و این کمپانی آلمانی پس از 37 سال، بالاخره جانشین این خودروی موفق را در عصر جدید خود معرفی کرده است. مدل های سری 2 همچون نمونه کلاسیک آن متنوع بوده و به 4 مدل کوپه، کانورتیبل، مینی ون و مینی ون با طول بیشتر ختم می شود.

طراحی.

طراحی.

خودروهای کوچک از جمله کلاس های خودرویی بوده که معمولا خودروهای هاچ بک و اقتصادی در آن تولید می شود. این در حالی است که کمپانی BMW با معرفی سری 2 کوپه، چاشنی اسپرت و هیجان را به این بخش از بازار نیز اضافه کرده است. سری 2 کوپه یک خودروی کوچک اما اسپرت بوده که قدرت و سرعت قابل توجهی را از خود به نمایش می گذارد. سبک طراحی کاملا متفاوت این کوپه باواریایی یک نوآوری در صنعت خودرو به حساب می آید و بدون شک باید آن را پرچمدار کوپه های اسپرت کوچک دانست. BMW سری 2 کوپه با قدرت بالا در کنار ابعاد کوچک فصل جدیدی را در عرصه خودروهای اسپرت آغاز کرده است.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

بدون شک یکی از مهیج ترین بخش های BMW سری 2 کوپه، گیربکس 8 سرعته استپ ترونیک آن است. این خودروی اسپرت به یک گیربکس اسپرت تمام عیار مسلح شده تا لذت رانندگی اسپرت را به خوبی درک کنید. سری 2 کوپه دارای 3 حالت تعویض دنده به صورت اتوماتیک، دستی با اهرم تعویض دنده بر روی کنسول میانی و دستی با شیفتر های تعویض دنده در پشت غربیلک فرمان می باشد. این گیربکس با تکنولوژی بالایی ساخته شده و نیروی تولید شده توسط پیشرانه را به بهترین شکل ممکن به چرخ های عقب منتقل می کند تا بهترین شتاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

بدون مرز.

سری 2 کوپه با دانش و هنر بالایی ساخته شده تا با آن یک رانندگی کاملا متفاوت را تجربه کنید. این خودرو در کلاس کوپه های کوچک اسپرت قرار می گیرد که هر خودروسازی توان حضور پر قدرت در آن را ندارد. BMW مهارت خاصی در ساخت خودروهای کوچک با توانایی فنی بالا داشته و از پیشگامان این کلاس خودرویی در جهان به حساب می آید. سری 2 به دلیل ابعاد کوچکی که دارد از محدودیت کمتری در رانندگی نسبت به دیگر خودرو های اسپرت برخوردار است. این کوپه آلمانی گزینه ای ایده آل برای رانندگی اسپرت در شهر های بزرگ امروزی بوده تا هیجان را با آن تجربه کنید. همچنین مهندسین کمپانی BMW توجه ویژه ای به راحتی سرنشینان در داخل کابین داشته اند که نتیجه آن صندلی های در بر گیرنده و راحت برای یک رانندگی لذت بخش است.

 

 

افسانه ای جدید.

BMW سری 02 کوپه یکی از معروف ترین خودروهای کلاسیک این کمپانی آلمانی بوده و جز تاثیرگذارترین خودروهای تاریخ خودروسازی جهان به حساب می آید. در دهه 1960 میلادی، سری 02 کوپه با ورود خود به دنیای خودرو تحول عظیمی را در زمینه ساخت خودروهای اسپرت کوچک ایجاد کرد. شهرت بی پایان این خودرو با وجود گذشت نیم قرن همچنان ادامه داشته و کمپانی BMW اکنون جانشین آن را با نام سری 2 کوپه معرفی کرده است. سری 2 کوپه پدیده جدید صنعت خودرو در عصر حاضر بوده و با حساسیت و دقت بسیار زیادی تولید شده تا جانشین لایقی برای BMW سری 02 کوپه افسانه ای باشد.