محدودیت کمتر. آسمان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Convertible

محدودیت کمتر. آسمان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Convertible

مدل

BMW 2 Series Convertible

کد شناسایی

F23

کلاس بندی

کانورتیبل کوچک اسپرت

نوآوری به سبک آلمانی.
سری 2 از سال 2014 به سبد محصولات BMW افزوده شده و اکنون جایگاه ویژه ای در میان خودروهای این کمپانی دارد. این خودروی جدید که به تازگی از سوی BMW معرفی شده، یادآور خودروی افسانه ای سری 02 متعلق به دهه 1960 میلادی است. سری 02 موفق ترین و پر فروش ترین خودروی عصر کلاسیک BMW بوده و این کمپانی آلمانی پس از 37 سال، بالاخره جانشین این خودروی موفق را در عصر جدید خود معرفی کرده است. مدل های سری 2 همچون نمونه کلاسیک آن متنوع بوده و به 4 مدل کوپه، کانورتیبل، مینی ون و مینی ون با طول بیشتر ختم می شود.

طراحی.

طراحی.

فیس لیفت سری 2 کانورتیبل از سال 2018 عرضه می گردد که با تغییراتی نامحسوس اما موثر به روز رسانی شده است. طراحی جدید برای ورودی های هوا بر روی سپر جلو، فرم جدید طراحی چراغ های LED جلو و عقب، جلوپنجره ویرایش شده و ... از جمله تغییراتی هستند که زیبایی سری 2 کانورتیبل نسبت به قبل بیشتر کرده اند. البته تغییرات تنها به نمای بیرونی خودرو ختم نشده و درون کابین نیز ادامه دارد. طراحی کابین سری 2 کانورتیبل همچون ظاهر آن با تغییراتی مختصر اما موثر همراه بوده تا لذت سواری را برای سرنشینان خودرو دوچندان کند.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

سقف متحرک سری 2 کانورتیبل تنها در عرض 20 ثانیه جمع می شود تا شما در کابین این خودرو سریع ترین طلوع خورشید را تجربه کنید. این سقف نرم محترک تنها با فشردن یک دکمه درون کابین به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. البته برای باز و بسته کردن سقف این خودرو نیازی نیست که حتما توقف کنید! چون سری 2 کانورتیبل به شما این امکان را می دهد تا حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت بتوانید سقف آن را باز کرده و یا ببندید. با وجود این که سری 2 کانورتیبل از سقف نرم بهره می برد اما به دلیل استفاده از متریال با کیفیت چند لایه، میزان نفوذ صدا به درون کابین آن در حد یک خودروی کوپه بسیار ناچیز است.

سقفی به بلندای آسمان.

خودروهای کوپه به دلیل قابلیت های اسپرت بالایی که دارند، جزو مهیج ترین کلاس های خودرویی قرار می گیرند. اما اگر می خواهید رانندگی مهیج تر از خودروهای کوپه را تجربه کنید، باید سراغ خودروهای کانورتیبل برید. BMW برای بالا بردن لذت رانندگی در سری 2، نسخه کانورتیبل آن را نیز عرضه کرده تا سفری به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به این خودرو رقم بزند. سری 2 کانورتیبل از یک سقف نرم متحرک بهره می برد که تنها با فشردن یک دکمه می توان آن را در صندوق عقب خودرو جمع کرد. حال می توانید یک رانندگی بی نظیر را با سری 2 کانورتیبل تجربه کنید.

 

 

سفر ایمن با سری 2 کانورتیبل.

معمولا خودروهای کانورتیبل به دلیل سقف متحرک نرمی که دارند از ایمنی کمتری نسبت به خودروهای سقف ثابت بهره می برند. اما کمپانی BMW با بهره گیری از دانش متخصصین خود، خودروی سری 2 کانورتیبل را به امکانات ایمنی پیشرفته مجهز کرده تا ایمنی آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد. از این رو می توان با خیال آسوده، سفر لذت بخشی را با این خودروی کانورتیبل باواریایی تجربه کرد. جذابیت های سری 2 کانورتیبل تنها به سقف متحرک و قابلیت های فنی آن محدود نشده و طراحی زیبا و جذاب را نیز باید به جمع صفات خوب آن اضافه کرد.