لذت محض رانندگی.

.BMW 3 Series Sedan

لذت محض رانندگی.

.BMW 3 Series Sedan

مدل اول

BMW 3 Series Sedan

کد شناسایی

F30

کلاس بندی

سدان جمع و جور خانوادگی

محبوب ترین باواریایی.

کمپانی BMW در سال 1975 خودروی جدید خود را با نام سری 3 معرفی کرد. سری 3 یک کوپه جمع و جور اسپرت بود که در همان سال نخست به محبوبیت خوبی دست یافت. در حال حاضر 42 سال از ورود سری 3 به دنیای خودرو می گذرد و در تمام این مدت محبوبیت آن در سال به سال افزایش یافته است. تا کنون 5 نسل از سری 3 کنون در کلاس های سدان، کوپه، کانورتیبل، استیشن و هاچ بک تولید گردیده و اکنون نسل ششم آن در سه کلاس سدان، استیشن و گرن توریسمو از سال 2011 به ویترین محصولات BMW اضافه شده است. نسل پنجم سری 3 در سال 2006 موفق به کسب عنوان بهترین خودروهای جهان شد تا کلکسیون افتخارات این خودروی مهم را تکمیل کند. تمام نسل های سری 3 در دوران خود پرفروش ترین خودروی BMW بوده و در مجموع این خودرو در سال 2015 موفق به ثبت رکورد فروش 10 میلیون دستگاه دست یافت تا عنوان محبوب ترین BMW تاریخ را از آن خود کند.

طراحی.

طراحی.

BMW با معرفی نسل ششم سری 3 تحول جدیدی در طراحی محصولات خود ارائه داد. طراحی چراغ های جلو متصل به جلو پنجره، نوآوری جدیدی است که برای اولین بار در تاریخ BMW بر روی خودروی سری 3 اجرا شد. این سبک طراحی در عین حفظ اصالت طراحی BMW، فصل جدیدی از زیبایی و جذابیت را برای سری 3 برای سری 3 رقم زده است. طراحی چراغ های جلو به وسیله خطوط شکسته انجام شده که در نهایت به جلوپنجره کلیوی شکل ختم می شد. این ترکیب هنرمندانه دو سبک متضاد باعث شده تا سری 3 در عین داشتن چهره ای خشن کاملا زیبا و جذاب به نظر برسد.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

کابین سری 3 سدان با هدف استفاده کاربردی برای خانواده ها در کنار بهره گیری از آئرودینامیک فوق العاده برای بدنه آن جهت رانندگی های اسپرت باعث شده تا در کابین سری 3 با یک خودروی خانوادگی اما اسپرت مواجه شویم. یک ترکیب بی نظیر از دو ویژگی دوست داشتنی و مورد نیاز که به تمام خواسته ها پاسخ رضایت بخش می دهد. در نسخه 330i سدان شما می توانید شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت 5.8 ثانیه ای را تجربه نمایید. این در حالی است که فضای کافی برای سرنشینان خودرو در نظر گرفته شده و توان حمل بار 575 کیلوگرمی را دارد. بی شک ویژگی های سری 3 در نوع خود بی نظیر بوده و به راحتی در هر خودروی سدان جمع و جوری یافت نمی شود.

اسپرت یا خانوادگی؟

BMW مهارت خاصی در کنار هم قرار دادن ویژگی های متضاد داشته و این امر مهم را در اکثر نوآوری های این خودروساز شاهد هستیم. بی شک تولید نسخه سدان خانوادگی از یک خودروی اسپرت بدون کاستن از قابلیت های اسپرت آن، امری غیرممکن بوده که BMW با تولید نسخه سدان سری 3 آن را ممکن کرده است. سری 3 سدان در اولین سال تولید خود، توانست به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کند و اکنون در نسل جدید به عنوان مدل اصلی سری 3 عرضه می گردد. در حال حاضر سری 3 سدان را می توان یک خودروی کاربردی، مناسب برای استفاده روزمره دانست که از قابلیت های اسپرت بالایی برخوردار است.

 

 

زیبایی. قدرت. کارایی.

استفاده از خطوط پویا در طراحی سری 3 ظاهری جذاب و زیبا به آن بخشیده است. قابلیت های فنی بالا مکمل خوبی برای ظاهر هیجان انگیز سری 3 بوده که در مجموع نهایت لذت رانندگی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد. چراغ های جلو سری 3، برای اولین بار متصل به جلو پنجره طراحی شده که یک نوآوری در طراحی خودرو به حساب می آید. تکنولوژی به کار رفته در سری 3 سدان، آن را تبدیل به خودرویی رام شده کرده تا بتوانید نوع رانندگی را خودتان انتخاب کنید. حالت های مختلف رانندگی برای سری 3 تعریف شده که هم می توان با آن یک رانندگی اسپرت را تجربه کرد و هم به عنوان یک خودروی خانوادگی از آن بهره برد.