تجربه دنیای مدرن.

.The all new BMW 5 Series

تجربه دنیای مدرن.

.The all new BMW 5 Series

مدل

BMW 5 Series Sedan

کد شناسایی

G30

کلاس بندی

سدان متوسط خانوادگی

با تجربه ترین خودروی عصر مدرن.

کمپانی BMW در سال 1972 عصر جدید خودروهای خود را با تولید سری 5 آغاز کرد. سری 5 به عنوان آغازگر عصر جدید خودروهای BMW، در میان خودروهای حال حاضر این کمپانی با تجربه ترین بوده و با نزدیک به نیم قرن در رده خودروهای متوسط لوکس عرضه شده است. نسل اول سری 5 تنها در کلاس خودروهای سدان عرضه می شود اما با گذشت زمان شاهد مدل های تورینگ و GT در نسل های بعدی آن بودیم. سری 5 در عمر 45 ساله خود 6 نسل را پشت سر گذاشته و اکنون نسل هفتم خود را تجربه می کند. نسل جدید این خودرو در سال 2016 معرفی و از سال 2017 عرضه آن در بازار های جهانی آغاز شده است.

طراحی.

طراحی.

در نگاه نخست ظاهر کلی سری 5 همان ظاهر کلاسیک و با اصالت BMW است که در نمای جلو از یک جلوپنجره کلیوی شکل و چراغ های جلوی دوتایی تشکیل شده است. تمامی بخش های مختلف سری 5 جدید به جدیدترین تکنولوژی کمپانی BMW مجهز شده تا در عین زیبایی کاملا کاربردی باشند. جلو پنجره مورد نظر اکنون تبدیل به یک جلوپنجره هوشمند شده که تنها در صورت نیاز پیشرانه به هوای بیشتر دریچه های آن باز می شود. همچنین طراحی داخلی جلو های جلو تغییر کرده و اکنون چراغ ها به صورت دو شش ضلعی و از نوع LED ساخته شده اند که توانایی روشنایی مسیر پیش رو را تا 500 متر دارند.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

بی شک ریموت کنترل هوشمند BMW سری 5 را باید مجهز ترین ریموت کنترل خودرویی جهان دانست. این ریموت کنترل قابلیت های فراوانی را در اختیار راننده قرار می دهد که بسیار کارآمد و هوشمند است. این ریموت کنترل دارای یک صفحه نمایش لمسی بوده که قابلیت نمایش ساعت و تاریخ، اطلاعیه های مربوط به سرویس، وضعیت قفل درب ها، شیشه ها و سانروف، سوخت باقی مانده و میزان مسافت قابل پیمایش با سوخت موجود در باک و ... دارد. اما مهم ترین ویژگی این ریموت کنترل هوشمند را باید پارک خودرو دانست که از بیرون خودرو و تنها با لمس قسمت مربوط به پارک این قابلیت بی نظیر برای مالکان سری 5 میسر می شود تا خودروی خود را در محدودترین جای ممکن که قابلیت باز شدن درب ها در آن امکان پذیر نمی باشد، پارک کنند.

حس خوب آسایش.

سری 5 خودرویی است ایده آل برای افرادی که خواستار کابینی راحت با امکانات رفاهی زیاد در کنار قابلیت های فنی بالا هستند. کابین سری 5 دارای فضایی مناسب برای سرنشینان بوده، که کمبودی در آن حس نمی شود. بهره گیری از مواد مرغوب و تکنولوژی بالا در دل سری 5، کابینی ایده آل برای مسافرت های خانوادگی را به ارمغان آورده است. همچنین، کمپانی BMW برای حفظ ایمنی سرنشینان این خودرو، از امکانات ایمنی زیادی بهره گرفته که به دو دسته پیشگیری کننده از وقوع حادثه و حفاظت در زمان وقوع حادثه را شامل می شود. با وجود این امکانات می توان نهایت لذت رانندگی را در دنیای مدرن تجربه کرد.

 

 

نهایت تکنولوژی.

نسل جدید سری 5 به تازگی توسط BMW معرفی شده و به جدیدترین تکنولوژی این کمپانی آلمانی مجهز است. ابعاد نسل جدید سری 5 نسبت به نسل قبل بزرگ تر شده و اکنون فضای بیشتری در اختیار سرنشینان آن قرار دارد. با وجود افزایش ابعاد در نسل جدید، وزن آن به دلیل استفاده از مواد سبک وزن و در عین حال مقاوم همچون فیبرکربن نسبت به قبل کاهش یافته است. در حال حاضر بازده پیشرانه و آیندگی سری 5 جدید بهبود یافته و تنها با فشردن یک دکمه، این خودروی خانوادگی مدرن تبدیل به یک خودروی اسپرت و کاملا متفاوت می شود که می توان روح اسپرت BMW را به خوبی در آن حس کرد.