تاریخ درج خبر : 1396/4/27

پرشیاخودرو حامی مدرسه دوچرخه سواری ایران.

شرکت پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از خرید ب ام و در ایران، در کنار عرضه خودرو های رده بالا و استاندارد کمپانی ب.ام.و در بازار خودرویی کشورمان، حفاظت از محیط زیست و طبیعت بکر ایران را نیز همواره به عنوان یک ارزش برای خود بشمار آورده است.

پرشیاخودرو به عنوان دوستدار ورزش و طبیعت، در تاریخ 25 مرداد ماه همزمان با رونمایی از پیراهن جدید مدرسه دوچرخه سواری ایران در آستانه اعزام به چهل هشتمین مسابقات جهانی مستر Radweltpokal اتریش ، به طور رسمی بعنوان حامی مدرسه دوچرخه سواری ایران معرفی شد. این مراسم با حضور تنی چند از مسئولان فدراسیون دوچرخه سواری، پیشکسوتان این رشته مفرح و پرطرفدار و همچنین مدیران پرشیا خودرو در دفتر مرکزی این شرکت برگزارشد.


دوچرخه به عنوان یکی از پاک ترین وسایل نقلیه در زمینه آلایندگی بوده که کمپانی ب.ام.و در کنار تولیدات اصلی خود به ساخت آن مشغول است. شرکت پرشیاخودرو نیز در کنار فروش خودرو های ب ام و، دوچرخه های این کمپانی را نیز عرضه می کند. امروزه آلودگی محیط زیست و تخریب طبیعت به مهم ترین مبحث در کل جهان بدل شده و یک خطر بزرگ برای تمام انسان ها به شمار می آید. آلایندگی خودرو ها یکی از موارد مطرح در این زمینه است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

کمپانی ب.ام.و به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های صنعت خودرو در جهان، با شعار ((نهایت لذت رانندگی)) به مدت 100 سال به ساخت خودرو های رده بالا پرداخته است. این کمپانی همیشه در تلاش بوده تا آلایندگی خودرو های تولیدی خود را به حداقل برساند و از این رو، از 50 سال گذشته تاکنون تحت عنوان BMW EfficientDynamics، خودرو های خود را با آلایندگی کمتر و بازده بیشتر تولید می کند. در حال حاضر تمام خودرو های تولید شده توسط ب.ام.و به صورت استاندارد با فناوری BMW EfficientDynamics تولید شده که بهترین عملکرد را با کمترین آلایندگی ممکن ارائه می دهد.

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، دوچرخه بی ام و، دوچرخه BMW

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، دوچرخه بی ام و، دوچرخه BMW

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، دوچرخه بی ام و، دوچرخه BMW