تاریخ درج خبر : 1396/4/27

پرشیاخودرو باز هم رتبه نخست فرایند فروش خودرو در کشور.

پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و در ایران، روز به روز در حال گسترش مرزهای فعالیت خود بوده تا عرضه و خدمات خودروهای رده بالای ب.ام.و در خیابان های کشورمان را پر رنگ تر نماید. که یکی از نتایج این فعالیت کسب رتبه نخست ISQI برای دو بار پیاپی می باشد.

در راستای اصل مشتری مداری به ‌عنوان یکی از اصول کاری شرکت پرشیاخودرو، این شرکت در سال 1394 موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. بی شک رسیدن به رتبه بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات به مشتریان کار دشواری است که نیاز به فعالیت های برنامه ریزی شده و گسترده دارد.

پس از کسب رتبه بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان در سال گذشته، پرشیاخودرو موفق به دریافت رتبـه نخسـت در شاخص رضایت مشتریان از فرآیند فروش خـودرو، در سـه ماهـه اول سال 95 توسـط شرکت بازرسـی کیفیت و استاندارد ایـران ISQI شد. شرکت بازرسی و استاندارد ایران همه ساله سازمان ها و شرکت های تجاری را مورد ارزیابی قرار می دهد تا از کیفیت خدمات آنها اطمینان حاصل نماید.

ارزیابی انجام شده از سوی شرکت بازرسـی کیفیت و استاندارد ایـران در 5 شاخص تحویل خودرو، هزینه و زمان مصرف شده، توجه به خواسته مشتریان، اطلاع رسانی و پاسخ گویی و رضایتمندی کلی بوده که شرکت پرشیاخودرو در مجموع بالاتر از شرکت های رقیب در رتبه نخست ایستاده است. البته این پایان کار موفقیت های پرشیاخودرو در سال جاری نبوده و کسب رتبـه نخسـت در شاخص رضایت مشتریان از فرآیند فروش خـودرو در سه ماهه دوم سال 95 مهر تاییدی است بر موفقیت های این شرکت در زمینه فروش خودرو. شایان ذکر است که این ارزیابی برای تمام عرضه کنندگان خودرو در کشور اعم از عرضه کنندگان انبوه و عرضه کنندگان محدود خودرو صورت گرفته است. پرشیا خودرو همواره سعی داشته است تا با ارائه بهترین خدمات، شعار نهایت لذت رانندگی را تحقق بخشد.

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، اول ، نخست ، isqi

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، اول ، نخست ، isqi

 

پرشیاخودرو ، persiakhodro ، ب.ام.و ، bmw ، اول ، نخست ، isqi