لذت سفر خانوادگی.

.The BMW 2 Series Active Tourer

لذت سفر خانوادگی.

.The BMW 2 Series Active Tourer

مدل

BMW 2 Series Active Tourer

کد شناسایی

F45

کلاس بندی

مینی ون کوچک خانوادگی

نوآوری به سبک آلمانی.

سری 2 از سال 2014 به سبد محصولات BMW افزوده شده و اکنون جایگاه ویژه ای در میان خودروهای این کمپانی دارد. این خودروی جدید که به تازگی از سوی BMW معرفی شده، یادآور خودروی افسانه ای سری 02 متعلق به دهه 1960 میلادی است. سری 02 موفق ترین و پر فروش ترین خودروی عصر کلاسیک BMW بوده و این کمپانی آلمانی پس از 37 سال، بالاخره جانشین این خودروی موفق را در عصر جدید خود معرفی کرده است. مدل های سری 2 همچون نمونه کلاسیک آن متنوع بوده و به 4 مدل کوپه، کانورتیبل، خودروی چند منظوره و خودروی چند منظوره با طول بیشتر ختم می شود.

طراحی.

طراحی.

با ورود سری 2 اکتیورتورر به جمع محصولات کمپانی BMW، شاهد سبک جدیدی در طراحی خودروهای این کمپانی هستیم. این خودروی چند منظوره آلمانی به سبک جدیدی طراحی شده که با وجود رعایت تمام اصول و قواعد طراحی BMW، دارای ظاهری کاملا متفاوت و جذاب است. در طراحی و ساخت خودروهای چند منظوره معمولا به ویژگی های کاربردی آن بیشتر پرداخته می شود و از این رو، در کلاس خودروهای چند منظوره نباید به دنبال خودروهای زیبا، جذاب و یا پویا و چالاک باشید. اما سری 2 اکتیوتورر در عین کاربردی بودن، خودرویی با ظاهر جذاب است که رانندگی پویا و مهیج را برای سرنشینان خود به ارمغان می آورد.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

بدون شک انجام عملیات تعویض لاستیک در کنار جاده و یا مکان های مشابه در هنگام پنچر شدن لاستیک خودرو، می تواند خطرات زیادی را برای خودرو، راننده و سرنشینان به همراه داشته باشد که BMW این مشکل را با بهره گیری از لاستیک های ران فلت در سری 2 اکتیو تورر حل کرده است. در ساختار لاستیک های ران فلت از دیواره مقاوم استفاده شده که حتی در صورت پنچری کامل، ثبات خودرو را در جاده حفظ می کنند. بهره گیری از این لاستیک ها در سری 2 اکتیو تورر باعث شده تا در لحظه ترکیدن لاستیک کنترل خودرو از اختیار راننده خارج نشود. به کمک این لاستیک ها می توان پس از پنچر شدن خودرو، 150 کیلومتر مسیر را با حداکثر سرعت 80 کیلومتر بر ساعت طی کرد تا به یک مرکز تعمیرات خودرو رسید.

اکتیو تورر؛ نوآوری در محصولات BMW.
در یک دهه اخیر BMW در حال توسعه سبد محصولات خود بوده و مدل اکتیو تورر یکی از جدیدترین خودروهای این کمپانی است. اکتیو تورر سبک جدیدی از خودروهای BMW می باشد که در سال 2014 به عنوان مدل جدیدی از BMW سری 2 تولید شد. سری 2 اکتیو تورر یک خودروی چند منظوره کوچک در رده خودروهای پریمیوم بوده که باید آن را اولین خودروی چند منظوره تاریخ خودروسازی BMW دانست. سری 2 اکتیو تورر به عنوان یک خودروی خانوادگی شناخته می شود که نهایت لذت رانندگی را در کانون گرم خانواده به سرنشینان خود ارائه می دهد. این خودروی چند منظوره آلمانی با ورود خود به بازار های جهانی، فصل جدیدی را در دنیای خودروهای خانوادگی آغاز نموده است.

 

 

کاربردی فراتر از یک خودرو.
سری 2 اکتیو تورر یک خودروی چند منظوره بوده که از رانندگی در ترافیک شهری گرفته تا سفر به طبیعت می توان از آن استفاده کرد. ابعاد جمع و جور این خودرو باعث شده تا رانندگی با آن در ترافیک شهری راحت باشد. این در حالی است که فضای درون کابین و قسمت بار آن بزرگ تر از یک خودروی معمولی بوده و گزینه ای ایده آل برای مصارف خانوادگی است. همچنین ارتفاع مناسب سری 2 اکتیو تورر از سطح زمین، به شما این امکان را می دهد تا با آن به راحتی در مسیر های ناهموار طبیعت رانندگی کنید. بنابراین سری 2 اکتیو تورر را باید یک خودروی ایده آل برای خانواده های امروزی دانست که می خواهند نهایت لذت رانندگی را در مسیر های مختلف تجربه کنند.