طراحی.

طراحی.

نمایش قدرت در مقیاس هاچ بک ها.

در نمای جلوی BMW سری 1 از هواکش های بزرگ استفاده شده که خبر از قابلیت های فنی بالای این خودروی کوچک دارد. سری 1 با وجود ابعاد کوچکی که دارد، قدرت زیادی را در اختیار راننده قرار می دهد تا سواری هیجان انگیزی را به ارمغان بیاورد. استفاده از چراغ های جلو بزرگ در جدیدترین فیس لیفت این خودروی کوچک، ظاهری با ابهت به آن بخشیده است. چراغ های جلو مجهز به 8 لامپ LED با قدرت بالا بوده و چراغ های عقب نیز مجهز به لامپ های LED هستند که به شکل حرف L طراحی شده اند. طراحی جذابی که با روشن شدن آن در شب، زیبایی دو چندانی پیدا می کند.

 

کابین کاربردی و مدرن.

کاربردی، با اصالت، اما مدرن. این سه کلمه در نگاه اول ویژگی های کابین سری 1 را معرفی می کنند. BMW، سری 1 جدید خود را به المان های مدرن طراحی کابین مزین کرده اما همچنان کابین این خودرو اصالت یک BMW واقعی را حفظ کرده است. درون کابین این خودرو محفظه هایی در بخش های مختلف همچون قسمت داخلی درب ها، داشبورد، کنسول و... تعبیه شده تا سرنشینان لوازم مورد نظرشان را در آن قرار دهند. این هاچ بک آلمانی بر خلاف ابعاد کوچکی که دارد از فضای داخل کابین و صندوق بار بزرگی سود می برد. صندوق بار سری 1 قابلیت حمل بیش از نیم تن بار را داشته که در نوع خود بی نقص است.

 

تنوع به سبک سری 1.

خودروی سری 1 را باید یکی از متنوع ترین خودروهای BMW و همچنین کلاس خودرویی هاچ بک های پریمیوم در جهان دانست. این هاچ بک کوچک آلمانی با 13 رنگ متنوع برای بدنه و 17 مدل تریم برای کابین عرضه می گردد که در نوع خود کم نظیر است. همچنین تنوع این خودرو تنها مختص رنگ بدنه و تریم داخلی نبوده، بلکه موارد دیگری همچون رینگ خودرو و ... را نیز شامل می شود. در حال حاضر سری 1 را می توان با 10 مدل رینگ با طراحی مختلف سفارش داد که شامل 3 ابعاد 16 اینچی، 17 اینچی و 18 اینچی می باشند.