خاص و بی همتا.

.The BMW X4

خاص و بی همتا.

.The BMW X4

مدل

BMW X4

کد شناسایی

F26

کلاس بندی

شاسی بلند جمع و جور اسپرت

عبور از مرز جاده ها.

قدمت و تاریخچه ساخت خودروهای شاسی بلند در کمپانی BMW به حدود 2 دهه پیش باز می گردد. کمپانی BMW برای اولین بار پروژه ساخت خودروهای شاسی بلند را در دهه 1990 میلادی آغاز و اولین شاسی بلند خود را با نام X5 در سال 1999 تولید کرد. استقبال بی نظیر از X5، باعث شد تا BMW به فکر توسعه سری X خود باشد و در نتیجه مدل X3 در سال 2003 به سبد محصولات این کمپانی افزوده شد. 5 سال بعد BMW با تولید مدل X6، سبک طراحی جدیدی را در دنیای خودرو به نمایش گذاشت. طراحی منحصر به فرد X6 بیشتر شبیه خودروهای چند دهه آینده بود که آن را تبدیل به اولین شاسی بلند اسپرت جهان کرد. پس از آن خودروهای X1 و X4 به ترتیب در سال های 2009 و 2014 معرفی شدند، تا تنوع شاسی بلند های باواریایی در بازار های جهانی بیش از پیش افزایش یابد.

طراحی.

طراحی.

پس از حضور موفقیت آمیز BMW X6 به عنوان اولین شاسی بلند اسپرت جهان، این کمپانی باواریایی اکنون BMW X4 را به عنوان دومین شاسی بلند اسپرت به سبد محصولات خود افزوده است. X4 در کلاس شاسی بلند های جمع و جور اسپرت قرار می گیرد که باید آن را در کلاس خود اولین دانست. طراحی بدنه X4 ترکیبی از یک شاسی بلند و یک کوپه اسپرت بوده و هنر طراحان کمپانی BMW در قرار دادن این دو ویژگی متضاد در کنار هم کاملا ستودنی است. X4 با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد تجربه ای کاملا متفاوت از نهایت لذت رانندگی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

گیربکس 8 سرعته استپ ترونیک را باید یکی از مهیج ترین ویژگی های BMW X4 دانست. این گیربکس هوشمند و مدرن، در کوتاه ترین زمان ممکن به دستورات راننده پاسخ می دهد که نتیجه آن شتاب لحظه ای بالا و لذت رانندگی دو چندان است. گیربکس X4 دارای 3 حالت تعویض دنده به صورت اتوماتیک، دستی با اهرم تعویض دنده بر روی کنسول میانی و دستی با شیفتر های تعویض دنده در پشت غربیلک فرمان بوده که در صورت قرار دادن آن بر روی حالت سوم، می توانید رانندگی اسپرت و لذت بخشی را با این شاسی بلند اسپرت تجربه کنید.

X4؛ خودرویی برای افراد خاص.

با BMW X4 می توانید یک رانندگی کاملا متفاوت را تجربه کنید. ظاهر منحصر به فرد در کنار سبک طراحی متفـاوت، این شاسـی بلند آلمانـی را بـه یک خــودروی کاملا خاص تبدیل کرده است. X4 در کلاس شاسی بلند های اسپرت Premium قرار می گیرد، که کمپانی BMW پایه گذار آن است. در حال حاضر می توان BMW X4 را در کلاس خودرویی خود بی همتا دانست که تا کنون هیچ کمپانی خودروسازی برای رقابت با آن خودرویی تولید نکرده است. این خودروی بی همتا گزینه ای ایده آل برای کسانی است که دوست دارنــد خاص باشنـد. در کنــار تمـــام ویژگــی هـای منحصـــر به فرد، پیشرانه قدرتمند تکمیل کننده پازل بی نقص X4 است.

 

 

اسپرت سواری در دنیای شاسی بلند ها.

ساخت خودرو های اسپرت یکی از ویژگی های بارز BMW بوده و از زمان آغاز به کار این کمپانی، شاهد تولید خودرو های اسپرت زیادی بوده ایم. در حال حاضر این کمپانی آلمانی از پیشــگامان دنیـای خودرو های اسپرت در جهان بوده و نوآوری های فراوانی را در این عرصه به نمایش گذاشته است. BMW با ساخت خودروی X6 در سال 2008، قابلیت های اسپرت را در دنیای خودرو های شاسی بلند به ارمغان آورد. کلاس شاسی بلند های اسپرت اکنون یکی از پرطرفدارترین کلاس های خودرویی در جهان به حساب می آید. X4 جدیدترین شاسی بلند اسپرت BMW می باشد که در سال 2014 به بازار جهانی معرفی شده است. قابلیت های بالای فنی در کنار طراحی منحصر به فرد، X4 را تبدیل به یک خودروی ایده آل برای تجربه رانندگی متفاوت نموده است.