لذت رانندگی شهری.

.The BMW 1 Series 5-door

لذت رانندگی شهری.

.The BMW 1 Series 5-door

مدل اول

BMW 120i 5-door

مدل دوم

BMW 125i 5-door

کد شناسایی

F20

کلاس بندی

هاچ بک کوچک اسپرت

چابک تر از همه.

یکی از فعالیت های مهم گروه خودروسازی BMW در اوایل قرن 21، ورود به دنیای خودروهای کوچک بود. در اوایل دهه 2000 میلادی متخصصین این کمپانی آلمانی فعالیت خود را در زمینه ساخت خودروی کوچک آغاز کردند و نتیجه آن، BMW سری 1 بود که در سال 2004 در کلاس هاچ بک های کوچک پریمیوم به بازار های جهانی عرضه شد. قابلیت های فنی بالا در کنار مصرف سوخت پایین، بارزترین ویژگی سری 1 بود که آن را تبدیل به سبزترین خودروی جهان در سال 2008 کرد. نسل اول سری 1 پس از یک دهه حضور موفقیت آمیز، بالاخره در سال 2014 جای خود را به نسل جدید داده تا این بار شاهد حضور موفقیت آمیز نسل دوم سری 1 در بازار باشیم.

طراحی.

طراحی.

در نمای جلوی BMW سری 1 از هواکش های بزرگ استفاده شده که خبر از قابلیت های فنی بالای این خودروی کوچک دارد. سری 1 با وجود ابعاد کوچکی که دارد، قدرت زیادی را در اختیار راننده قرار می دهد تا سواری هیجان انگیزی را به ارمغان بیاورد. استفاده از چراغ های جلو بزرگ در جدیدترین فیس لیفت این خودروی کوچک، ظاهری با ابهت به آن بخشیده است. چراغ های جلو مجهز به 8 لامپ LED با قدرت بالا بوده و چراغ های عقب نیز مجهز به لامپ های LED هستند که به شکل حرف L طراحی شده اند. طراحی جذابی که با روشن شدن آن در شب، زیبایی دو چندانی پیدا می کند.
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

در زمان خرید برخی خودروهای لوکس باید خودروی مورد سفارش خودتان را از میان دو مدل 4 نفره یا 5 نفره انتخاب کنید. نسخه 4 نفر این خودروها دارای یک کنسول میانی در ردیف عقب بوده و نسخه 5 نفره آن فاقد کنسول مورد نظر است. این در حالی است که کابین ساده و مدرن سری 1 این دو ویژگی را یک جا برای سرنشینان خود به ارمغان آورده است. بخش میانی صندلی عقب این هاچ بک باواریایی قابلیت تبدیل شدن به کنسول را داشته و در اصل می توان از سری 1 به عنوان یک هاچ بک 4 یا 5 نفره استفاده کرد.

لذت رانندگی در دنیای هاچ بک ها.

BMW با تولید اولین سری 1 در سال 2004، نهایت لذت رانندگی را در دنیای هاچ بک ها به ارمغان آورد. سری 1 در رده هاچ بک های کوچک پریمیوم قرار می گیرد که موفقیت های نسل اول آن باعث شد تا BMW پس از یک دهه نسل جدید آن را با ویژگی های نوین به بازار های جهانی عرضه کند. استفاده از پیشرانه های پر بازده توسط BMW در دل سری 1، باعث شده تا این خودرو تبدیل به یک هاچ بک قدرتمند و چابک شود. شتاب بالا، قدرت مناسب و ابعاد جمع و جور سری 1، آن را تبدیل به یک خودروی ایده آل برای یک رانندگی هیجان انگیز در شهر کرده است.

 

 

روح اسپرت BMW در کالبد سری 1.

BMW همیشه به ساخت خودروهای اسپرت شهرت داشته و روح اسپرت آن در کالبد تمام خودروهای تولید شده توسط این کمپانی آلمانی جریان دارد. سری 1 نیز از این قاعده مستثنا نبوده و باید آن را یک هاچ بک اسپرت دانست که از پلت فرم دیفرنسیال عقب بهره می برد. این هاچ بک باواریایی با پیشرانه پر بازده و تکنولوژی بالایی که دارد، از کوپه های اسپرت زیادی سریع تر و قدرتمند تر می باشد. در عین حال، سری 1 برخلاف خودروهای کوپه که از محدودیت در بخش فضای سرنشینان و بار رنج می برند، یک هاچ بک کاملا کاربردی و جادار است. بی شک ویژگی های سری 1 آن را تبدیل به یک هاچ بک کاملا منحصر به فرد کرده است.