طراحی.

طراحی.

طراحی تکامل یافته.

در نسل جدید BMW X1 شاهد تعریفی جدید از جذابیت توسط طراحان BMW هستیم. در طراحی این شاسی بلند جدید، خطوط نرم بیشتر از خطوط تیز مورد استفاده قرار گرفته که عمده تفاوت این نسل نسبت به نسل قبل می باشد. قرار دادن استادانه خطوط بر روی بدنه X1، این شاسی بلند را تبدیل به خودرویی با بدنه عضلانی و ظاهری جذاب کرده است. با وجود نوآوری در طراحی این خودروی جدید، همچنان شاهد پای بندی طراحان به اصالت طراحی BMW هستیم که در بخش های مختلف خودرو همچون جلوپنجره، چراغ ها، لچکی عقب و ... می توان آن را مشاهده کرد. درون کابین X1 نیز با حفظ اصالت، به روز رسانی شده تا هویت و نوآوری خود را به سرنشینان خود نیز القا کند.

 

مهندسی نور در X1.

X1 با نورپردازی منحصر به فردی که دارد حتی در تاریکی مطلق نیز اصالت باواریایی خود را مشخص می کند. نورپردازی در این خودرو با دانش بالایی طراحی و ساخته شده تا آسایش و امنیت را برای سرنشینان خودرو چه در روز و چه در شب به ارمغان بیاورد. لامپ های به کار گرفته شده در X1 از نوع پیشرفته LED بوده که با 50% مصرف انرژی کمتر نسبت به لامپ های معمولی، پرتو نور وسیع تری را با طول عمر به مراتب بیشتر ارائه می دهند. چراغ های جلوی BMW X1 جدید مجهز به سیستم های پیشرفته ای همچون تنظیم اتوماتیک نور بالا و چرخش نور بر سر پیچ ها بوده که روشنایی مورد نیاز را در اختیار راننده قرار می دهند. علاوه بر این، درون کابین این شاسی بلند نیز به لطف امکاناتی همچون سقف پانوراما، از نور کافی و مناسب بهره می برد.

 

کابین کاربردی BMW X1.

کمپانی BMW نسل جدید X1 را با قابلیت ها و ویژگی های جدیدی عرضه کرده که تحولی در دنیای خودروهای کوچک به حساب می آید. X1 جدید به لطف قابلیت های نوینی که دارد، بیشترین فضای ممکن را در اختیار سرنشینان خود قرار می دهد تا آن را به یک شاسی بلند کاملا کاربردی با محدودیت های کمتر نسبت به رقبا بدل کند. افزایش فضای داخل کابین نسبت به نسل پیشین به خصوص افزایش 56 سانتی متری فضای پای سرنشینان عقب باعث شده تا درون کابین X1 فضای کافی در اختیار همه سرنشینان قرار بگیرد. همچنین تمام صندلی های این شاسی بلند جدید آلمانی به جز صندلی راننده از قابلیت تا شدن بهره می برند که به لطف آن، حمل وسایل بزرگی همچون دوچرخه، لوازم غواصی، تخته شنا، قایق بادی، چوب اسکی و ... نیز امکان پذیر می باشد. صندلی های عقب علاوه بر تا شدن، امکان این را دارند که به صورت کشویی تا 13 سانتی متر به جلو یا عقب جا به جا شوند. با وجود فضای مناسب داخل کابین، X1 همچنان از یک ابعاد جمع و جور بهره مند بوده که برای رانندگی روزمره در شهر کاملا مناسب است.